Przejdź do treści

Aleksandra Oberenkowska

Dolnośląskie
Z branżą beauty zawodowo jest związana od roku 2018, początkowo zajmowała się tylko stylizacją rzęs oraz henną pudrową, rok później już pracowała jako Instruktor Stylizacji Rzęs. W tym samym roku, w listopadzie 2019 ukończyła szkolenie z liftingu i laminacji produktami marki Thuya i to był strzał w 10! Zakochała się w obu zabiegach, w ich efektach oraz w wykonaniu, a przede wszystkim w produktach, które dają wiele możliwości stylizacji rzęs i brwi. Chciałaby tą miłością do zabiegów oraz produktów zarażać swoje kursantki, dlatego zdecydowała się dołączyć jako Instruktor. Dodatkowo Ola jest wielokrotną laureatką mistrzostw oraz sędzią stylizacji brwi i rzęs. Ola szkolenia prowadzi w Wałbrzychu, to właśnie tam znajduje się jej salon

Zakres szkoleń:

SZKOLENIE  – LAMINACJA RZĘS SZKOLENIE – LAMINACJA BRWI SZKOLENIE - PRZEDŁUŻANIE RZĘS WSZYSTKIMI METODAMI

Szkolenia trenera

 • 1600,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1500,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  FAQ

  Jakie produkty są potrzebne do stylizacji brwi?

  Do stylizacji brwi potrzebne są różne produkty, w zależności od preferencji i efektu, który chcesz osiągnąć. Oto kilka podstawowych produktów, które są często używane do stylizacji brwi:

  Farbki do brwi

  Henna Pudrowa

  Mydełko do brwi

  -BTX maska odżywcza po zabiegach laminacji

  -Akcesoria ułatwiające codzienną pracę

  Jak wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi?

  Wybór odpowiednich produktów do stylizacji brwi może być nieco trudny, szczególnie gdy jest tyle opcji do wyboru. Skorzystanie z zakładki webinar i blog (widoczne w menu) z poleceniami od instruktorów i ambasadorów marki może być świetnym sposobem na uzyskanie przydatnych wskazówek i rekomendacji. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi:

  1. Zapoznaj się z webinarami: Sprawdź dostępne webinary na temat stylizacji brwi prowadzone przez instruktorów i ambasadorów naszej marki. Zazwyczaj dostarczają one cennych wskazówek dotyczących wyboru produktów, technik aplikacji oraz ogólnych porad dotyczących stylizacji brwi.
  2. Przeczytaj blog: Przejrzyj blog, gdzie znajdziesz recenzje produktów do stylizacji brwi oraz porady dotyczące ich stosowania. Instruktorzy i ambasadorzy marki często dzielą się swoimi ulubionymi produktami i technikami, co może być bardzo pomocne przy wyborze odpowiednich produktów.

  Czy produkty do brwi mogę używać do rzęs?

  Tak, w wielu przypadkach produkty do stylizacji brwi mogą być stosowane do stylizacji rzęs.

  Jednakże, należy pamiętać, że produkty do brwi mogą mieć różne formuły i składniki, które mogą się różnić od tych przeznaczonych do rzęs. Dlatego zawsze ważne jest zachowanie ostrożności i upewnienie się, że produkt jest bezpieczny do stosowania w okolicach oczu. Jeśli masz wątpliwości co do zastosowania produktu, zawsze warto przeczytać informacje na opakowaniu produktu lub w opisie na naszej stronie.

   

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis