Przejdź do treści

Natalia Nowacka

Anglia
Natalia prowadzi salon NN Studio Natalia Nowacka  w małej miejscowości Shirebrook  w samym sercu Anglii, gdzie serdecznie zaprasza swoich klientów. W styczniu bieżącego roku została niezależnym instruktorem stylizacji rzęs w firmie Expert Spot oraz ambasadorem firmy Pimp my Lashes, które z dumą reprezentuje na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Z branżą beauty i podkreślaniem kobiecego piękna związana jest od ponad 6 lat, zdobywając doświadczenie w Polsce, Irlandii, Egipcie oraz Wielkiej Brytanii. Na co dzień zajmuje się stylizacją rzęs, brwi oraz zabiegami z zakresu kosmetologii. Jej ogromną miłością są stylizacje rzęs w odcieniach brązu. Każdą wolną chwilę od pracy i opieki nad swoją dwulatką poświęca samodoskonaleniu się w dziedzinach coachingu, ezoteryki i bioterapii. Natalia nie może się doczekać pierwszych spotkań, na których podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, wprowadzając kursantki w świat stylizacji rzęs jak w najlepiej opowiedzianą powieść, bez nudy. Zakres szkoleń: PRZEDŁUŻANIE RZĘS WSZYSTKIMI METODAMI  

Szkolenia trenera

 • 1500,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1600,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1700,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1700,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  FAQ

  Jakie produkty są potrzebne do stylizacji brwi?

  Do stylizacji brwi potrzebne są różne produkty, w zależności od preferencji i efektu, który chcesz osiągnąć. Oto kilka podstawowych produktów, które są często używane do stylizacji brwi:

  Farbki do brwi

  Henna Pudrowa

  Mydełko do brwi

  -BTX maska odżywcza po zabiegach laminacji

  -Akcesoria ułatwiające codzienną pracę

  Jak wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi?

  Wybór odpowiednich produktów do stylizacji brwi może być nieco trudny, szczególnie gdy jest tyle opcji do wyboru. Skorzystanie z zakładki webinar i blog (widoczne w menu) z poleceniami od instruktorów i ambasadorów marki może być świetnym sposobem na uzyskanie przydatnych wskazówek i rekomendacji. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi:

  1. Zapoznaj się z webinarami: Sprawdź dostępne webinary na temat stylizacji brwi prowadzone przez instruktorów i ambasadorów naszej marki. Zazwyczaj dostarczają one cennych wskazówek dotyczących wyboru produktów, technik aplikacji oraz ogólnych porad dotyczących stylizacji brwi.
  2. Przeczytaj blog: Przejrzyj blog, gdzie znajdziesz recenzje produktów do stylizacji brwi oraz porady dotyczące ich stosowania. Instruktorzy i ambasadorzy marki często dzielą się swoimi ulubionymi produktami i technikami, co może być bardzo pomocne przy wyborze odpowiednich produktów.

  Czy produkty do brwi mogę używać do rzęs?

  Tak, w wielu przypadkach produkty do stylizacji brwi mogą być stosowane do stylizacji rzęs.

  Jednakże, należy pamiętać, że produkty do brwi mogą mieć różne formuły i składniki, które mogą się różnić od tych przeznaczonych do rzęs. Dlatego zawsze ważne jest zachowanie ostrożności i upewnienie się, że produkt jest bezpieczny do stosowania w okolicach oczu. Jeśli masz wątpliwości co do zastosowania produktu, zawsze warto przeczytać informacje na opakowaniu produktu lub w opisie na naszej stronie.

   

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis