Przejdź do treści

Michalina Mielnicka

Pomorskie
Michalina Mielnicka jest doświadczoną stylistką i autoryzowanym instruktorem stylizacji brwi i rzęs. Jest wielokrotną międzynarodową laureatką mistrzostw oraz sędzią w tej dziedzinie. Od 2022 roku współtworzy grupę instruktorów jako część ExpertSpot by Pimp My Lashes. Od 2023 roku pełni funkcję biegłego sądowego ds. stylizacji brwi i rzęs przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Przez lata zaufało jej ponad 1000 kursantek, co zaowocowało wielokrotnym tytułem Instruktora Roku. Michalina Mielnicka aktywnie dzieli się swoją wiedzą na branżowych spotkaniach stacjonarnych i online, publikując e-booki oraz tworząc materiały edukacyjne dla branżowej prasy i portali. Jej drugim domem jest LaVish Beauty Studio, miejsce stworzone z pasji do kobiecego piękna, rozwoju i wsparcia. Michalina prowadzi szkolenia oparte na swoim bogatym doświadczeniu w kompleksowej stylizacji oprawy oczu, obejmującej zarówno stylizację rzęs, jak i brwi wszystkimi dostępnymi metodami. Specjalizuje się również w przygotowywaniu kursantek do udziału w mistrzostwach oraz szkoleniach instruktorskich. Jako przyszła psycholog, kładzie szczególny nacisk na budowanie pozytywnego wzmocnienia u swoich kursantek, zachęcając je do zmiany kariery i życiowego mindsetu na lepsze. Trener marki Thuya Polska

Zakres szkoleń:

SZKOLENIE BROW MASTER THUYA – KOLORYSTYKA I FARBOWANIE SZKOLENIE BROW MASTER THUYA – FARBOWANIE I TRWAŁA STYLIZACJA BRWI SZKOLENIE LASH LIFT MASTER – LIFTING RZĘS SZKOLENIA AIRBRUSH - STYLIZACJA BRWI AEROGRAFEM SZKOLENIA EXPERT SPOT

Szkolenia trenera

 • 2000,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1500,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1600,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1700,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1600,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1700,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1600,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1500,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  FAQ

  Jakie produkty są potrzebne do stylizacji brwi?

  Do stylizacji brwi potrzebne są różne produkty, w zależności od preferencji i efektu, który chcesz osiągnąć. Oto kilka podstawowych produktów, które są często używane do stylizacji brwi:

  Farbki do brwi

  Henna Pudrowa

  Mydełko do brwi

  -BTX maska odżywcza po zabiegach laminacji

  -Akcesoria ułatwiające codzienną pracę

  Jak wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi?

  Wybór odpowiednich produktów do stylizacji brwi może być nieco trudny, szczególnie gdy jest tyle opcji do wyboru. Skorzystanie z zakładki webinar i blog (widoczne w menu) z poleceniami od instruktorów i ambasadorów marki może być świetnym sposobem na uzyskanie przydatnych wskazówek i rekomendacji. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi:

  1. Zapoznaj się z webinarami: Sprawdź dostępne webinary na temat stylizacji brwi prowadzone przez instruktorów i ambasadorów naszej marki. Zazwyczaj dostarczają one cennych wskazówek dotyczących wyboru produktów, technik aplikacji oraz ogólnych porad dotyczących stylizacji brwi.
  2. Przeczytaj blog: Przejrzyj blog, gdzie znajdziesz recenzje produktów do stylizacji brwi oraz porady dotyczące ich stosowania. Instruktorzy i ambasadorzy marki często dzielą się swoimi ulubionymi produktami i technikami, co może być bardzo pomocne przy wyborze odpowiednich produktów.

  Czy produkty do brwi mogę używać do rzęs?

  Tak, w wielu przypadkach produkty do stylizacji brwi mogą być stosowane do stylizacji rzęs.

  Jednakże, należy pamiętać, że produkty do brwi mogą mieć różne formuły i składniki, które mogą się różnić od tych przeznaczonych do rzęs. Dlatego zawsze ważne jest zachowanie ostrożności i upewnienie się, że produkt jest bezpieczny do stosowania w okolicach oczu. Jeśli masz wątpliwości co do zastosowania produktu, zawsze warto przeczytać informacje na opakowaniu produktu lub w opisie na naszej stronie.

   

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis