Przejdź do treści

Jessika Kozak

Wielkopolskie
Nazywam się Jessika Kozak. Z wykształcenia jestem technikiem fryzjerstwa, ale w ostatniej klasie technikum poszłam na swoje pierwsze szkolenie ze stylizacji brwi i tak znalazłam swoją pasję i wymarzoną pracę. Bardzo fajnie łączą się te dwa zawody, ze względu na kolorystykę. Od ponad 4 lat zajmuje się stylizacją brwi i rzęs, a od 2 lat prowadzę swój salon kosmetyczny w województwie wielkopolskim, w Gostyniu. Na swoich szkoleniach stawiam przede wszystkim na to, żeby każda moja kursantka czuła się komfortowo i wyciągnęła ze szkolenia, jak najwięcej. Dodatkowo pokazuje, jak prowadzić social media, jest to bardzo kwestia w dzisiejszej branży. Jeżeli chcesz zdobyć wiedzę na najwyższym poziomie, zapraszam Cię na szkolenie. Możesz skontaktować się ze mną bezpośrednio na instagramie lub Facebooku. Do zobaczenia!
Zakres szkoleń:
LAMINACJA BRWI I RZĘS
FARBOWANIE BRWI

Szkolenia trenera

 • 1600,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...
 • 1500,00  z VAT
  Sprawdzam...
  Sprawdzam...

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  FAQ

  Jakie produkty są potrzebne do stylizacji brwi?

  Do stylizacji brwi potrzebne są różne produkty, w zależności od preferencji i efektu, który chcesz osiągnąć. Oto kilka podstawowych produktów, które są często używane do stylizacji brwi:

  Farbki do brwi

  Henna Pudrowa

  Mydełko do brwi

  -BTX maska odżywcza po zabiegach laminacji

  -Akcesoria ułatwiające codzienną pracę

  Jak wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi?

  Wybór odpowiednich produktów do stylizacji brwi może być nieco trudny, szczególnie gdy jest tyle opcji do wyboru. Skorzystanie z zakładki webinar i blog (widoczne w menu) z poleceniami od instruktorów i ambasadorów marki może być świetnym sposobem na uzyskanie przydatnych wskazówek i rekomendacji. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi:

  1. Zapoznaj się z webinarami: Sprawdź dostępne webinary na temat stylizacji brwi prowadzone przez instruktorów i ambasadorów naszej marki. Zazwyczaj dostarczają one cennych wskazówek dotyczących wyboru produktów, technik aplikacji oraz ogólnych porad dotyczących stylizacji brwi.
  2. Przeczytaj blog: Przejrzyj blog, gdzie znajdziesz recenzje produktów do stylizacji brwi oraz porady dotyczące ich stosowania. Instruktorzy i ambasadorzy marki często dzielą się swoimi ulubionymi produktami i technikami, co może być bardzo pomocne przy wyborze odpowiednich produktów.

  Czy produkty do brwi mogę używać do rzęs?

  Tak, w wielu przypadkach produkty do stylizacji brwi mogą być stosowane do stylizacji rzęs.

  Jednakże, należy pamiętać, że produkty do brwi mogą mieć różne formuły i składniki, które mogą się różnić od tych przeznaczonych do rzęs. Dlatego zawsze ważne jest zachowanie ostrożności i upewnienie się, że produkt jest bezpieczny do stosowania w okolicach oczu. Jeśli masz wątpliwości co do zastosowania produktu, zawsze warto przeczytać informacje na opakowaniu produktu lub w opisie na naszej stronie.

   

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis