Szkolenia Lecznicza Bezkwasowa Stylizacja Paznokci

800,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 800,00 .

 • Opis produktu

  LBSP – wyróżnij się na rynku !!!

  Głównym zamiarem Leczniczej Bezkwasowej Stylizacji Paznokci jest zdrowie dla paznokci, dłoni i stóp, oraz w pełni usatysfakcjonowani klienci z wykonanych przez nas stylizacji.

  Ideologia, która przeciwstawia się standardom rynkowym – szybko, tanio i łatwo ! łamiąca wszelkie bariery i stereotypy stylistów

  – ma się trzymać …

  Chcąc wyróżnić się na rynku wśród setek stylistek, postawiliśmy przede wszystkim na zdrowie. Zapraszamy Państwa do świata ANI-ROBER i pragniemy zaprezentować nowe trendy, innowacyjne pomysły, wiedzę opartą na długoletnim badaniu rynku – zdrowie, bezpieczeństwo naszych klientów a tym samym promienny uśmiech i zadowolenie z usług.

  Jesteśmy autoryzowanym partnerem Ani-Rober w północnej Polsce, proponujemy Państwu indywidualny program nauczania, odpowiednio dopasowany do Waszych umiejętności i potrzeb, tak aby zdobyta wiedza przełożyła się szybko na realizację założonych przez Was celów. Oferujemy szkolenia indywidualne, grupowe oraz ONE YEAR SCHOOL ACADEMY by ANI-ROBER.

  Bardzo chronimy renomy Naszych kursantek dlatego tylko u autoryzowanych stylistek można wykonać LBSP, gdyż ukończenie szkolenia uprawnia do zakupu naszych produktów, co zwiększa Twoje szansę w tym biznesie.

  Szkolenia prowadzimy na najwyższym z możliwych poziomie z wielkim zaangażowaniem, determinacją i nowoczesnością. Staniemy na wysokości zadania, abyś była kolejna stylistką w pełni usatysfakcjonowaną z naszej nauki i wiedzy, którą chcemy Ci przekazać.

  Nauczymy Cię czym LBSP różni się od zwykłej żelowej stylizacji paznokci, czym różnią się wykorzystywane przez nas produkty oraz ideologia, dzięki której możesz wyróżnić się na rynku i zyskać nowych klientów.

  CZEKAMY NA CIEBIE

  Tematyka szkoleń

  1. Lecznicza Bezkwasowa Stylizacja Paznokci – modelage I – 800 zł

  2. Lecznicza Bezkwasowa Stylizacja Paznokci – uzupełnienie – modelage II – 600 zł

  3. Lecznicza Bezkwasowa Stylizacja Paznokci – przedłużanie na szablonie – modelage III – 600 zł

  4. Lecznicza Bezkwasowa Stylizacja Paznokci – kamuflaże / natura / regeneracja- modelage IV – 600 zł

  5. Manicure rozszerzony – manicure Spa – modelage V -500 zł

  6. Pedicure rozszerzony – pedicure Spa żelowanie w stopach – modelage VI – 700 zł

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo