Przejdź do treści

Removery (7)

Bestsellery w kategorii Paznokcie

- 33%

Mystery Box Pimp My Lashes pudełko ni...

Pimp My Lashes
199,00 1000,00  z VAT

Removery

Zastanawiasz się, jak usunąć hybrydę bez uszkodzenia paznokci? A może chcesz pozbyć się starej stylizacji żelowej lub akrylowej? Do tego zadania doskonale sprawdzą się removery dostępne w tej kategorii. Pamiętaj, że nieumiejętne zdejmowanie lakierów lub ich inwazyjne odrywanie może przyczynić się do zniszczenia płytki, jej zarysowania i trwałego osłabienia. Z tego powodu zawsze korzystaj ze sprawdzonych preparatów stworzonych do zastosowań profesjonalnych. Znajdziesz je w tej kategorii – poznaj ich właściwości!

Remover do paznokci – co to jest i jak działa?

To płyn przeznaczony do delikatnego i nieinwazyjnego usuwania manicure – rozpuszcza lakier, dzięki czemu z łatwością odchodzi on od płytki bez konieczności odrywania i piłowania, co niweluje ryzyko jej zarysowania i naruszenia wrażliwej powierzchni. Removery dostępne w naszej ofercie zmiękczają lakiery:

  • hybrydowe,
  • żelowe,
  • akrylowe.

Możesz wykorzystać je do namaczania paznokci lub nasączyć nimi waciki i przyłożyć do płytki w celu usunięcia manicure. Aby zapewnić nie tylko skuteczne pozbycie się twardego lakieru, lecz także przy okazji zadbać o pielęgnację, sięgnij po produkty wzbogacone odżywczymi olejkami i kompleksami witaminowymi – ma je w swojej ofercie marka Thuya Nails. Wzmocnią one strukturę paznokci, zapewnią nawilżenie i regenerację. Oferujemy też acetonowy remover, który świetnie poradzi sobie z najtwardszym manicure, który po rozmiękczeniu z łatwością usuniesz odpowiednimi akcesoriami.

Szukasz sposobu na szybkie i skuteczne usunięcie lakieru bez uszkodzenia paznokci? Koniecznie zamów nasze removery do usuwania hybryd!

To produkty stworzone przez renomowane marki – pomimo skutecznego działania są bezpieczne i nie uszkadzają płytki, pozostawiając ją oczyszczoną z pozostałości starego manicure. Łatwe w użyciu, efektywne i wydajne – z pewnością docenisz ich zalety w swojej pracy. Zaproś je do salonu kosmetycznego lub korzystaj z ich właściwości w zaciszu domowym. Doskonale sprawdzą się do samodzielnego usuwania hybryd, akrylu i żelu.

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis