Przejdź do treści

Produkty marki Oxygen J2 (4)

 • Aktywator w kremie 2.7% do farby Oxygen J2 Browxenna

  Oxygen J2
  57,00  z VAT
 • Farba do brwi Oxygen J2 Browxenna

  Oxygen J2
  64,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Black 2.07
  64,00 
 • Fixtone Fluid Tone Stabillizator Koloru Oxygen J2 Browxenna

  Oxygen J2
  66,00  z VAT
 • Bezbarwny Krem Rozjaśniający Diluter Oxygen J2 Browxenna

  Oxygen J2
  64,00  z VAT

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  Produkty marki Oxygen J2

  Jeśli koloryzacja brwi i rzęs jest jedną z usług wykonywanych w Twoim salonie, produkty marki Oxygen J2 powinny koniecznie w nim zagościć. Znajdziesz je w tej kategorii – postaw na sprawdzone kosmetyki renomowanego producenta i zachwyć się ich skutecznością oraz spektakularnym działaniem. Są to przede wszystkim preparaty do stylizacji i farbowania brwi oraz rzęs. Sprawdź, po jakie wyroby warto sięgnąć!

  Jakie produkty marki Oxygen J2 oferujemy?

  Zapewniamy kompleksowe wyposażenie w kosmetyki światowego producenta, który specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych produktów do koloryzacji brwi i rzęs. Znajdziesz u nas przede wszystkim:

  • preparaty do koloryzacji – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje farbka Oxygen J2 w kilku wariantach kolorystycznych. Jej odcień możesz nieco zmienić, mieszając farbkę z kremem i zyskując w ten sposób pożądaną barwę, dostosowaną do typu urody danej klientki. Innowacyjna technologia sprawia, że farbka wnika głęboko w strukturę włoska i nie obciąża go, dzięki czemu pozostaje on lśniący i zdrowy,
  • krem rozjaśniający Oxygen J2 – minimalna zawartość dwutlenku węgla pozwala na jego użycie podczas zabiegów laminacji i liftingu. Przeznaczony do mieszania z farbką tej samej marki w celu uzyskania odpowiedniego odcienia koloryzacji. Wykorzystasz go jako aktywator do henny,
  • stabilizator koloru – polecamy jego zastosowanie na zakończenie zabiegu koloryzacji – po zmyciu farbki. Jego zadaniem jest ustabilizowanie koloru, zapobiegnięcie zmianie odcienia oraz nawilżenie, zmiękczenie i wzmocnienie włosków.

  Wybierając produkty marki Oxygen J2, wyposażasz swój salon w zestaw kosmetyków do kompleksowej koloryzacji brwi i rzęs. Wznieś swoje usługi na najwyższy poziom i zapewnij klientkom profesjonalne zabiegi dające satysfakcjonujące i trwałe efekty.

  Postaw na produkty marki Oxygen J2 – już dziś złóż zamówienie w naszym sklepie!

  Wybierz kosmetyki renomowanego producenta i zadbaj o wysoką jakość koloryzacji – kobiety odwiedzające Twój salon z pewnością to docenią. Złóż zamówienie na produkty marki Oxygen J2, a my niezwłocznie wyślemy je pod wskazany adres.

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis