Przejdź do treści

Apraise (6)

 • Farba farbka do brwi i rzęs henna żelowa Apraise

  Apraise
  25,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Black - Czarny
  25,00 
 • Wegańska farba bez PPD do brwi i rzęs henna żelowa Apraise

  Apraise
  29,00  z VAT
  Domyślny wariant:
  Kolor: Czarna
  29,00 
 • Oxidant 3% cream developer aktywator do farby w kremie Apraise

  Apraise
  28,00  z VAT
 • Oxidant 3% Aktywator w płynie – Liquid tint developer Apraise

  Apraise
  19,00  z VAT
 • Odtłuszczacz do brwi pre wax tint cleansing lotion Apraise

  Apraise
  28,00  z VAT
 • Zmywacz do henny żelowej stain remover do brwi farby farbki Apraise

  Apraise
  25,00  z VAT

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  Apraise – profesjonalna henna żelowa do brwi i rzęs dla trwałej koloryzacji i perfekcyjnego efektu

  Henna żelowa Apraise to doskonała metoda, która umożliwia przyciemnianie brwi i rzęs, wykorzystując naturalny barwnik pochodzący z drzewa henny. W Pimp My Lashes oferujemy szeroki wybór produktów henny Apraise oraz niezbędne akcesoria, które pozwolą Ci osiągnąć spektakularne rezultaty.

  Różnica między henną do brwi a henną do rzęs polega na tym, że henna brwi pozwala na błyskawiczne przyciemnienie włosków, umożliwiając jednocześnie dowolne stylizowanie brwi i nadawanie im atrakcyjnego kształtu. To prosty zabieg, który możesz wykonać przy użyciu produktów dostępnych w naszej ofercie. Henna do brwi ma wiele zalet – nawilża delikatne włoski, nie zmywa się pod wpływem wody czy potu, a efekt po koloryzacji utrzymuje się nawet przez kilka tygodni, nadając spojrzeniu wyrazistość.

  Farba do brwi i rzęs Apraise

  Podobnie działa henna do rzęs. Po rozrobieniu z aktywatorem o odpowiednim stężeniu, tworzy gęstą zawiesinę, którą można łatwo nakładać za pomocą pędzelka lub patyczka, zaczynając od nasady rzęs. Henna do rzęs Apraise to bezpieczny i długotrwały zabieg koloryzacji, który nie powoduje podrażnień i może być stosowany nawet na bardzo wrażliwej skórze wokół oczu.

  Aby osiągnąć zadowalający efekt koloryzacji brwi i rzęs, zalecamy wybór sprawdzonych i bezpiecznych produktów. W naszej ofercie znajdziesz henny żelowe marki Apraise w 4 różnych odcieniach, które możesz dopasować do naturalnego koloru brwi i rzęs. Wszystkie nasze produkty zostały stworzone do profesjonalnego użytku w salonach kosmetycznych. Mają kremową konsystencję, co ułatwia ich aplikację. Możesz stosować je zarówno do koloryzacji brwi, jak i rzęs, aby uzyskać doskonałe rezultaty.

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis