Thuya Nails

Krem naprawczy z witaminami do paznokci i skórek Thuya

39,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,00 .

SKU: 8412751281683
 • Opis produktu

  Podczas wykonywania usługi manicure bardzo ważna jest pielęgnacja paznokci i skórek, ponieważ ta skóra wokół paznokcia pełni funkcję ochronną.

  Nowy krem Nail Repair to odżywczy krem, który regeneruje i zwiększa keratynę paznokci, nawilża, odżywia, chroni i naprawia w celu uzyskania większego utwardzenia. Wśród głównych składników aktywnych znajdziemy keratynę, pantenol i mieszankę witamin, które zadbają o pielęgnację skóry A, C, E i F. Kompleks witaminowy wspomaga odnowę skóry i zapobiega jej wysuszaniu i łuszczeniu. Regenerujący krem do paznokci to niezbędnik po wykonaniu usługi manicure i pedicure. Pamiętaj, że ze względu na to, że jest to zabieg, warto stosować go codziennie, aby osiągnąć 100% skuteczność

  https://www.youtube.com/watch?v=G1E1J5LG338

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo