Thuya Nails

Odżywka nawilżająca krem do paznokci i skórek w pisaku Thuya Nails

22,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,00 .

 • Opis produktu

  Odżywka nawilżająca do paznokci i skórek w pisaku Thuya Nails

  Nowy nawilżający krem ​​do paznokci i skórek w pisaku, z praktycznym dozownikiem z przyciskiem i bardzo miękką końcówką pędzelka. Dzięki swoim składnikom, takim jak olej z orzechów makadamia, masło shea i olejek ze słodkich migdałów, zwiększa NAWILŻENIE oraz tworzy barierę KOJĄCĄ i OCHRONNĄ. Jest szczególnie wskazany po manicure lub aplikacji lakierów do paznokci, w tym półtrwałych lakierów do paznokci. Dzięki swojej konsystencji wchłania się bardzo szybko, przy prostym mikromasażu, nie pozostawiając tłustej warstwy. Codzienna aplikacja gwarantuje zaskakujące efekty, jednak w przypadku szczególnie delikatnych paznokci, zaognionych, odwodnionych lub zgrubiałych skórek lepiej jest nakładać go kilka razy dziennie, w zależności od potrzeb. Ekskluzywny format długopisu z automatycznym dozownikiem sprawia, że ​​idealnie nadaje się również do podróży lub do torebki.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo