Żel permanentny w saszetkach do laminacji brwi i rzęs Step 1 Thuya

Thuya Eyes

19,00 89,00  z VAT

szt.
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Żel Permanentny do Laminacji Brwi i Rzęs Step 1 Thuya: Rewolucja w Stylizacji

Firma Thuya, założona w Barcelonie w 1988 roku, to nie tylko marka – to zaufanie. Od lat specjalizuje się w produkcji i rozwoju produktów kosmetycznych, obecna w ponad 50 krajach, regularnie uczestnicząca w międzynarodowych targach. Żel permanentny Thuya do laminacji brwi i liftingu rzęs to produkt, któremu można w pełni zaufać. Jego skład chemiczny jest bezpieczny dla zdrowia, opracowywany w laboratorium w Barcelonie i poddawany surowym testom dermatologicznym oraz certyfikatom zgodności z europejskimi standardami (Genetest).

Odkryj Magię Laminacji Brwi

Laminacja brwi Thuya to nie tylko zmiana kształtu, to rewolucja w strukturze włosa. Dzięki niej włosy nabierają elastyczności i miękkości, zachowując naturalny wygląd i nie sklejając się. Idealne rozwiązanie dla brwi niesfornych, rosłych w różnych kierunkach czy też wymagających okiełznania. Lifting Rzęs dla Wyrazistego Spojrzenia – Dzięki żelowi permanentnemu możesz zmienić naturalny skręt włosa, podkręcić rzęsy lub wyprostować niesforne brwi. Neutralizator (krok 2) utrwala nowy kształt, nadając charakteru spojrzeniu.

Wskazówki i Czas Aplikacji

Uwaga! Nie wykonuj regulacji brwi przed laminacją, a depilację planuj po zabiegu. Pamiętaj, że żel permanentny powinien mieć przeźroczysto-różowy kolor – żółty odcień może wskazywać na to, że produkt jest utleniony. Czas aplikacji produktu dobieramy do włosa. Włosy cienkie około 6minut, normalne 8-10 min, sztywne grube 12-15 min. Jednakże zalecamy w trakcie laminacji obserwować włos, czyli przeczesujemy brwi co 2 minuty i sprawdzamy podatność włosa na układanie. Należy zwrócić uwagę, że nie zawsze wszystkie włoski się położą ponieważ część z nich może być anagenowa, czyli w pierwszej fazie wzrostu a takie włoski nigdy nie poddadzą się laminacji. Dlatego nie przetrzymujemy całych brwi dla 2-3 włosków ponieważ może dojść do przelaminowania.

Po Zabiegu – Koloryzacja i Pielęgnacja

Po laminacji zaleca się użycie farby keratynowej Thuya oraz Maski BTX a kremu arganowego do pięlgnacji domowej, by odżywić włosy. Laminacja Thuya to nie tylko zabieg, to najwyższa jakość w stylizacji brwi i rzęs.

Ilosc:

1 saszetka (2x1ml), 6 saszetek (12x1ml) całe opakowanie

SKU: Brak danych

O marce:

Laminacji brwi i lifting rzęs Thuya

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h