Mini zestaw do laminacji brwi i liftinu rzęs Thuya

Thuya Eyes

207,00  199,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199,00 .

W magazynie

szt.
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Mini Zestaw do laminacji brwi i rzęs Thuya

Mini zestaw do laminacji brwi i liftingu rzęs Thuya to kompleksowy zestaw składający się z trzech kluczowych produktów do laminacji rzęs i brwi. Laminacja Thuya to gwarancja najwyższej jakości w kategorii stylizacji brwi i rzęs. Pozwala na zmianę struktury włosa, zapewniając nie tylko piękno, ale także zdrowie i wzmocnienie dla naturalnych włosów. Ten kompleksowy zestaw zapewnia kompleksową laminację, zachęcając do długotrwałych rezultatów i doskonałego wyglądu.

Żel permanentny Thuya

Żel permanentny Thuya to niezbędny składnik, który umożliwia zmianę naturalnego skrętu włosów. Ten innowacyjny produkt pozwala na podkręcenie rzęs lub wyprostowanie niesfornych brwi poprzez otwarcie mostków dwusiarczkowych włosów. Czas aplikacji produktu dobieramy do włosa. Włosy cienkie około 6minut, normalne 8-10 min, sztywne grube 12-15 min. Jednakże zalecamy w trakcie laminacji obserwować włos, czyli przeczesujemy brwi co 2 minuty i sprawdzamy podatność włosa na układanie. Należy zwrócić uwagę, że nie zawsze wszystkie włoski się położą ponieważ część z nich może być anagenowa, czyli w pierwszej fazie wzrostu a takie włoski nigdy nie poddadzą się laminacji. Dlatego nie przetrzymujemy całych brwi dla 2-3 włosków ponieważ może dojść do przelaminowania.

 • Czas aplikacji: maksymalnie 15 minut
 • Pojemność: 15 ml

Neutralizator w kremie Thuya

Neutralizator Thuya jest kluczowym elementem procesu trwałej stylizacji rzęs i brwi. Nakładany w celu zneutralizowania działania żelu permanentnego, zapewnia trwałe utrwalenie włosów w nowym skręcie.

 • Czas aplikacji: taki sam jak żel permanentny
 • Pojemność: 14 ml

Krem arganowy Thuya

Krem arganowy Thuya to doskonałe wsparcie dla nawilżenia i wzmocnienia zarówno rzęs, jak i brwi. Dzięki zawartości witaminy E, wzmacnia strukturę naturalnego włosa, rewitalizuje go oraz naprawia szkody wywołane przez czynniki zewnętrzne. Doskonały do użytku domowego dla klientów, aby utrzymać optymalny kolor i wzmocnić włosy.

 • Pojemność: 15 ml
SKU: 8417511006490

O marce:

Laminacji brwi i lifting rzęs Thuya

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h