Noble Lashes

Remover w żelu do usuwania kleju przedłużanych rzęs 15ml Noble Lashes

45,00  z VAT

1 w magazynie

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 45,00 .

SKU: 45646
 • Opis produktu

  Remover w żelu

  Remover w żelu sprawdza się doskonale do usuwania sztucznych rzęs, bez ryzyka uszkodzenia naturalnej rzęsy. Ponadto, sprawdzi się jako środek do usuwania resztek kleju ze skóry oraz pęset używanych podczas aplikacji rzęs. Konsystencja removera w żelu przeznaczona jest w szczególności dla osób o wrażliwych oczach oraz alergików. Żel nie spływa z rzęs i dostanie się go do oczu, jest bardzo mało prawdopodobne. Jest on bardzo łatwy do stosowania, dlatego postać żelu jest chętnie wybierana przez początkujące stylistki.Remover ma delikatny zapach który sprawia, że czas oczekiwania na skuteczne działanie preparatu jest dużo przyjemniejsze.

  Jak działa remover?

  Przedłużane rzęsy są mocowane do rzęs naturalnych przy pomocy mocnego, odpornego na wodę kleju. Jak usunąć klej do przedłużania rzęs ? Należy skorzystać z preparatu, którego składniki rozpuszczają wiązania klejowe, pozwalając tym samym na rozdzielenie rzęs sztucznych i naturalnych. Removery zawierają składniki drażniące, dlatego są one przeznaczone do użytku profesjonalnego w salonie kosmetycznym. Podczas aplikacji removera na sztuczne rzęsy, oczy muszą być zamknięte, to jeszcze jeden argument za tym, aby pracę z removerem powierzyć stylistce rzęs. Żel do usuwania przedłużanych rzęs Noble Lashes dostępny jest w buteleczce o pojemności 15 ml.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo