Spray do dezynfekcji powierzchni 750ml Barbicide

39,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,00 .

W magazynie

szt.
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Skuteczna Dezynfekcja Powierzchni

Barbicide Spray do dezynfekcji to profesjonalne narzędzie zapewniające skuteczną ochronę przed zakażeniami w salonach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, solariach, ośrodkach SPA, gabinetach masażu, manicure, pedicure i tatuażu. Wielkość opakowania (1000 ml) sprawia, że to ekonomiczne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Najważniejsze Cechy Produktu

 1. Skuteczna Dezynfekcja Powierzchni: Formuła na bazie czwartorzędowych związków amoniowych bez etanolu, aldehydów i fenoli skutecznie niszczy bakterie (w tym MRSA, Escherichia Coli), grzyby (Candida albicans) i wirusy, w tym koronawirus BVDV, HIV (AIDS), H1N1, HBV, HCV, co zapewnia pełną ochronę przed zakażeniami.
 2. Bezpieczny Dla Zdrowia: Bez aldehydów i fenoli, co oznacza, że nie wywołuje reakcji alergicznych ani podrażnień. Zawiera propanol, zalecany przez WHO składnik, który skutecznie niszczy wirusa SARS-COV-2.

Bezpieczny Dla Narzędzi i Akcesoriów

Można go używać do dezynfekcji wielu rodzajów powierzchni, w tym akrylowych, stali szlachetnej, ceramiki, plastiku, grzebieni, szczotek, wałków, prostownic, lokówek, nożyczek, urządzeń, leżanek, foteli, umywalek, mebli, podłóg i innych akcesoriów kosmetycznych i fryzjerskich. Nie powoduje matowienia.

Formuła Ochrony Przed Rdzewieniem

Spray posiada formułę ochrony przed rdzewieniem, co pozwala utrzymać w doskonałym stanie narzędzia i powierzchnie. Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich klientów i personelu oraz ochronę Twojego biznesu. Barbicide Spray to sprawdzone rozwiązanie, które działa skutecznie, bezpiecznie i zgodnie z przepisami.

SKU: 5906735706338
Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h