Bandaż elastyczny samoprzylepny kohezyjny YellowBAND

Many Beauty

4,50 6,00  z VAT

szt.
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Dla Lingernistek i tatuażystów: Bandaże Kohezyjne YellowBAND

Wyobraź sobie narzędzie, które podnosi jakość Twojej pracy, zapewnia stabilność i komfort podczas wykonywania makijażu permanentnego oraz tatuażu. Bandaże kohezyjne YellowBAND są właśnie takim narzędziem, dostępnym w dwóch pięknych kolorach – eleganckim czarnym i intensywnym neonowym różowym. Co więcej, oferujemy je w dwóch różnych rozmiarach: 2,5 cm x 4,5 m oraz 5 cm x 4,5 m, by dostosować się do Twoich potrzeb.

Bandaż do makijażu permanentnego:

 1. Precyzja i komfort: Kohezyjne bandaże YellowBAND tak zwane samoprzylepne pomagają Ci utrzymać rękę w stabilnej pozycji, co jest kluczowe podczas wykonywania makijażu permanentnego. Zapomnij o drganiach ręki, skoncentruj się na pięknie!
 2. Ochrona Twojego sprzętu: Dzięki nim Twoje narzędzia pozostaną czyste i nienaruszone. Owiń rączkę urządzenia, a utrzymanie higieny stanie się prostsze.
 3. Samoprzylepne, niezawodne: bandaże przylegają jedynie do siebie, bez przywierania do skóry lub sprzętu. Nie zostawiają też żadnych śladów kleju, co zapewnia pełen profesjonalizm.
 4. Elastyczność i komfort: Bandaże idealnie dopasowują się do ciała lub urządzenia na które chcesz je nałożyć, zapewniając zarówno Tobie, jak i Twoim klientkom wyjątkową wygodę.

Bandaż dla tatuażystów:

 1. Stabilność podczas pracy: Tatuaże wymagają precyzji i skupienia. Bandaże YellowBAND pomagają utrzymać równomierny nacisk, dzięki czemu Twój tatuaż będzie wyjątkowy i dokładny.
 2. Zadbaj o swoje narzędzia i higienę: Bandaże chronią rękojeści tatuażowe przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Dodatkowo utrzymanie czystości w Twoim studio staje się prostsze.
 3. Komfort klienta: Nieprzylepność do skóry klienta to gwarancja minimalizacji podrażnień i dyskomfortu.
 4. Wyjątkowa wygoda: Oderwanie bandażu rękami jest łatwe i komfortowe, oszczędzając Twój cenny czas.

Dostępność różnych rozmiarów oraz modnych kolorów, w tym neonowego różowego, może dodać kreatywności i radości w Twojej pracy. Bandaże YellowBAND to niezastąpione narzędzie dla lingernistek wykonujących makijaż permanentny oraz tatuażystów, pomagając w podniesieniu jakości usług, zapewnieniu komfortu klientom i utrzymaniu czystości oraz higieny w Twoim salonie lub studio. Sprawdź, jak YellowBAND może zrewolucjonizować Twoją pracę i przynieść Ci satysfakcję artystyczną!

Rozmiar:

2.5cmx4.5m, 5cmx4.5m

Kolor:

Fioletowy, Czarny, Neon Róż

SKU: Brak danych

O marce:

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h