Pimp My Lashes

Brokat kosmetyczny do wosku depilacji DUST WAX Glitter Barbie Ariel Bella Elza Pimp My Lashes

39,00  z VAT

Ilość

Ten produkt został wybrany przez wielu Stylistów !

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Wax DUST – Wysokiej jakości ozdobny brokat kosmetyczny do depilacji woskiem

  Wax DUST od Pimp My Lashes to wysokiej jakości ozdobny brokat kosmetyczny stworzony specjalnie do depilacji woskiem. Ten niezwykły produkt jest bezpieczny dla środowiska dzięki swojemu wysokiemu stopniowi biodegradacji. Może być bezpiecznie stosowany do kontaktu ze skórą, gwarantując wyjątkową jakość i efekt.

  To, co wyróżnia Wax DUST Pimp My Lashes spośród innych brokatów, to specjalnie dobrana wielkość, która pozostaje widoczna w twoim ulubionym wosku, nadając mu niepowtarzalny blask. Brokat nie topnieje pod wpływem temperatury i pozostaje bezpieczny w kontakcie ze skórą. Dostępne są cztery różne rodzaje brokatu, z których każdy zapewnia unikalny efekt.

  Brokat do depilacji woskiem

  Dust Wax Ariel to fioletowo-zielony brokat, który wprowadza do Twojej depilacji styl Mermaid, nadając jej magiczny wygląd. Dust Wax Bella to złoty brokat, który mieni się we wszystkich kolorach złota, sprawiając, że Twoja skóra wygląda niesamowicie efektownie. Dust Wax Elza, inspirowany krainą lodu, mieni się niczym tafla lodu oprószonego śniegiem w mroźny dzień, dodając Twojej depilacji niezwykłego blasku. Ostatnim z brokatów jest Dust Wax Barbie, który przypadnie do gustu fanom różu i słodkości. Ten różowy i piękny brokat zachwyci każdą kobietę, nadając blasku każdemu z Twoich wosków.

  Sposób użycia Wax DUST Pimp My Lashes jest niezwykle prosty. Po rozgrzaniu wosku, należy wsypać pożądaną ilość brokatu i dokładnie wymieszać. Przed każdym użyciem zaleca się dokładne zamieszanie produktu. Po ukończonej depilacji należy dokładnie oczyścić skórę.

  Ozdobny brokat kosmetyczny dostępny jest w opakowaniu o pojemności 50 g, zapewniając wystarczającą ilość produktu do wielokrotnego użycia. Daj swojej depilacji niezwykły wygląd i dodaj blasku swoim woskom dzięki Wax DUST!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo