Bronsun

Bronsun Cream Note – Algorytm pracy z farbą Artistka Level Expert

69,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,00 .

SKU: 88667
 • Opis produktu

  Bronsun Cream Note – Algorytm pracy z farbą

  Zostań Expertem w stylizacji brwi farbą Bronsun Cream Innovator Cosmetics. Z tym poradnikiem nie zostaną Ci pytania bez odpowiedzi! Level Expert jest w zasięgu ręki.

  BRONSUN CREAM NOTE co to jest i dla kogo? Jeśli szukasz najlepszego asystenta do farbowania brwi marką BRONSUN CREAM, to właśnie ten poradnik jest dla Ciebie. Wszystko o farbach w wygodnej, kieszonkowej wersji! Algorytm pracy z farbą, charakterystyka barwnika według jasności, temperatury, głębokości odcienia. Tabela do ustalenia barwy klientki (ciepła czy zimna) oraz kierunku koloryzacji włosów. To nie wszystko, znajdziesz tutaj także UGT brawników, kierunki kolorów i niuanse kolorów. Prawidłowe mieszanki Bronsun Cream na wszystkich poziomach barwy klientki oraz przykłady pracy. Pracuj z farbami Bronsun Cream nie tylko w zawodzie ale i dla zabawy! Baw się kolorem i mieszankami. Kolorów jest tyle, że ogranicza Cię tylko wyobraźnia!⠀

  BRONSUN Cream Note zawiera 26 stron.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo