Clavier

Cążki do Skórek i Paznokci Pronails 12 – 7mm Clavier

39,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,00 .

SKU: 5907565672213
 • Opis produktu

  Cążki do Skórek i Paznokci Pronails 7mm Clavier

  Jeśli poszukujesz profesjonalnych narzędzi do pielęgnacji paznokci i skórek, to Cążki do Skórek i Paznokci Clavier ProNails są idealnym wyborem. Przeznaczone zarówno dla gabinetów kosmetycznych, jak i dla indywidualnych użytkowników, te cążki zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach.

  Niesamowita Precyzja Cięcia

  Cążki Clavier ProNails wyposażone są w symetryczną sprężynę listkową, która ułatwia rozwieranie narzędzia. Dzięki temu osiągniesz niesamowitą precyzję cięcia skórek i paznokci. Ostrzone krawędzie tnące gwarantują sprawną i bezproblemową pracę, dzięki czemu efektywnie zadbasz o wygląd swoich paznokci.

  Najwyższa Jakość i Trwałość

  Narzędzia Clavier ProNails są produkowane z chirurgicznej stali szlachetnej, co zapewnia ich wysoką jakość i trwałość. Są odporne na ścieranie, co sprawia, że będą Ci służyć przez wiele lat. Ponadto, cążki można sterylizować w autoklawie i używać w połączeniu z wysoce aktywnymi substancjami chemicznymi bez obaw o ich trwałość.

  Ergonomiczny i Nowoczesny Design

  Cążki do skórek i paznokci Clavier ProNails charakteryzują się ergonomicznym kształtem i przyjaznym wzornictwem. Ich uchwyt zapewnia wygodne trzymanie, co sprawia, że praca staje się jeszcze bardziej efektywna i komfortowa. Dodatkowo, podwójna, symetryczna, listkowa sprężyna ułatwia rozwieranie narzędzia.

  Cążki do Skórek i Paznokci Clavier ProNails to narzędzia, które sprostają nawet najbardziej wymagającym potrzebom. Dzięki ich wysokiej jakości, precyzji cięcia i trwałości, będziesz cieszyć się pięknymi i zdrowymi paznokciami przez wiele lat.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo