BrowXennaLena Levi

Enzymatyczny peeling do brwi i ust LENA LEVI

59,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 59,00 .

SKU: 6297001400487
 • Opis produktu

  Peeling Lena Levi

  Enzymatyczna formuła z panthenolem dzięki której jest lekki oraz nawilżający. Dzięki temu może być stosowany do ust i brwi.

  Peeling o oczyszczającym działaniu mechanicznym i złuszczającym z pewnością pozwala używać produkt do każdego rodzaju cery.

  Z definicji enzymy to substancje pochodzenia naturalnego, działają punktowo, skupiają się na usuwaniu martwego naskórka.

  Ich główną zaletą jest to że, działają na zewnętrzne partie skóry, dzięki czemu mogą być używane do bardzo suchej i wrażliwej skóry ponieważ nie podrażniają cery.

  Enzymatyczne złuszczanie 

  Peeling Lena Levi zawiera odżywczy składnik peelingujący, który w bardzo delikatny sposób złuszcza naskórek powodując, iż skóra staje się niezwykle delikatna, miękka oraz pobudzona do odbudowy i regeneracji. Dlatego idealnie sprawdzi Ci się do ust !

  Mechaniczne oczyszczanie brwi

   

  Poprzez zastosowanie drobnych mikrocząsteczek, ziarenka peelingu mają doskonale wygładzone powierzchnie co pozwala delikatnie złuszczać zrogowaciały naskórek wygładzając i nadając odpowiedni koloryt skóry bez mikro podrażnień a co za tym idzie, pozbywasz się ryzyka plam na brwiach.

  Sposób użycia peelingu do brwi – nałóż odrobinę produktu na okolice brwi. Następnie delikatnie wmasować, zwracając szczególną uwagę na skórę i pozostawić peeling na brwiach na 1-2 minuty.

  Jeśli chcesz wykonać maskę z peelingu to można pozostawić żelowy peeling do brwi Lena Levi pod folią na 5-10 minut.

  Zmyć pozostałości wilgotnym wacikiem.

  POJEMNOŚĆ: 50 ml

  Do użytku profesjonalnego i domowego.

  SKŁAD:

  Aqua, Glycerol, Cellulose Powder, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Phenoxytol, Carbomer, Polyoxethylene Sorbitan Monolaurate, Aminomethyl Propanol, Glyoxyldiureid, Aroma, Bacillus Ferment, Methylethylene Glycol, Mordant Blue 79, Hydrazine Yellow.

  Sprawdź cały asortyment peelingów do brwi.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo