Elleebana

Formy silikonowe wałeczki unoszące zestaw FLEX SHIELDS Elleebana

149,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149,00 .

SKU: 757953301073
 • Opis produktu

  Formy silikonowe FLEX SHIELDS Elleebana

  Formy silikonowe Elleebana – FLEX SHIELDS to nowoczesne narzędzia do liftingu rzęs, które zapewniają maksymalne uniesienie i odbicie od nasady. Wykonane z wysokiej jakości silikonu medycznego, te formy są wyjątkowo trwałe i efektywne.

  Dzięki swojemu elastycznemu silikonowi, formy FLEX SHIELDS Elleebana idealnie dopasowują się do kształtu oka, eliminując potrzebę użycia kleju. Sam silikon doskonale przylega do powieki, co przyspiesza i ułatwia wykonanie zabiegu, a także zmniejsza zużycie kleju.

  Opakowanie FLEX SHIELDS zawiera mix trzech rozmiarów (S, M, L) – 1 para S, 1 para M i 1 para L. Możesz mieć pewność, że te formy silikonowe pozwolą Ci osiągnąć spektakularne uniesienie i odbicie rzęs od samej nasady.

  Formy można poddawać sterylizacji w autoklawie.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo