Many Beauty

Kępki 6D do przedłużania rzęs 0.07 C-CC rzęsy objętościowe Manybeauty

16,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 16,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Kępki objętościowe 6D do przedłużania rzęs

  Profesjonalne, jedwabne kępki do przedłużania i zagęszczania rzęs. Wykonane z najwyższej jakości syntetycznego jedwabiu. Nadają rzęsom wyjątkowej gęstości i kobiecego piękna. W jednej kępce znajduje się 6 rzęs o grubości 0,07 mm – idealnie ułożone kępki do metody 6:1, mających za zadanie mocniej zagęścić rzęsy. Są ładnie podkręcone, oraz odpowiednio gęste i miękkie. Nie odkształcają się i nie łamią. Oryginalne i praktyczne opakowanie pozwala na wygodne przechowywanie rzęs.

  Dostępne w wariancie straight to włoski jednej długości.

  Rzęsy objętościowe 6D w kępkach

  Kępki 6D znajdują się w opakowaniu i wystarczy odkleić dowolny pasek, aby następnie przejść do ich nakładania. Rzęsy objętościowe 6D w kępkach zostały wykonane z naturalnego jedwabiu co sprawia, że po aplikacji prezentują się zjawiskowo i podkreślają kobiecą urodę. Ich podstawową zaletą jest oryginalny wygląd oraz trwałość. Po aplikacji nadają efekt nadzwyczajnej gęstości, dlatego spodobają się szczególnie wymagającym kobietom.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo