Lash&Brow SHAMPOO – szampon dla lepszej retencji rzęs i brwi Oh la lash Monika Skórska

69,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

BESTSELLER wśród stylistek brwi i rzęs już dostępny w naszym sklepie !

Profesjonalny szampon do rzęs i brwi. Dokładnie przemyślany i stworzony tylko dla stylistek. Idealnie dopracowana receptura zapewnia trwałość aplikacji bez użycia cleanera, primera oraz innych preparatów wspomagających aplikację rzęs. Szampon wpływa na przedłużenie utrzymania się koloru na skórze i włosach przy stylizacji brwi.

BARDZO WYDAJNY: 30 ml = 250 aplikacji

STOSOWAĆ TYLKO PÓŁ POMPKI SZAMPONU-NIE WIĘCEJ.

Lekkie szczypanie wynika z działania komponentów i wyższego ph produktu. Nie testowany na zwierzętach.

Olejek geraniowy zawarty w składzie działa tonizująco i przeciwbakteryjnie. Odpowiednio dobrane składniki doczyszczają i odtłuszczają włoski ,a zastosowane ph delikatnie rozchyla ich łuski , ułatwiając aplikację , która jest staje się bardziej trwała, a klej nie pracuje zbyt głęboko w warstwie włosa. Szampon świetnie przygotowuje rzęsy również do liftingu oraz wszelkich zabiegów na brwi.

 

PRODUKT POSIADA BADANIA Dermatologiczne. Butelka została poddana testom na kompatybilność produktu znajdującego się w opakowaniu. Produkt w środku nie zmienia swojego składu. Szampon spełnia wszystkie normy prawne, komplet badań potwierdza jego skład , działanie oraz efekty.

Zabrania się używania cleanera, primera .

NIE DO UŻYTKU DOMOWEGO.

 

Sposób użycia: Nałóż piankę na brwi i rzęsy (przy zamkniętych oczach) odczekaj chwilę , ruchem wymiatającym rozprowadź muss na włoskach, następnie spłucz dokładnie ciepłą wodą. W razie potrzeby powtórz czynność.

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo