Levissime

Neutralizator | Krem neutralizujący do rzęs Lash Perm Neutralizer 15 ml Levissime

25,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

LEVISSIME Lash Perm Neutralizer 15ml

Krem neutralizujący STEP 2 musi być użyty po usunięciu żelu do trwałej ondulacji. Uszczelnia strukturę włosa, posiada kremową konsystencję.

Pozwala podkręcić naturalną rzęsę.  Nigdy nie nakładamy produktu liftingującego na końcówki rzęs, ponieważ będą one za mocno podwinięte, dodatkowo mogą one zostać uszkodzone. Preparat do liftingu rzęs zaleca się nadkładać za pomocą suchych aplikatorów jednorazowych. Dodatkowo należy uważać, aby produkt nie dostał się do oczu ani nie dotykał skóry.

Czas ekspozycji : 8min. Po upływie określonego czasu, preparat powinien zostać ściągnięty za pomocą suchego patyczka lub aplikatora jednorazowego. Usunięcie go powinno być wykonane w delikatny sposób aby nie naruszyć kierunku rzęs oraz aby nie zmieniać ich pozycji. W tym momencie po ondulacji rzęs rzęsy są bardzo delikatne i podatne na ruch. Należy obchodzić się z nimi ostrożnie.

Ostrzeżenia: unikać wszelkiego kontaktu z oczami. Natychmiast przemyć oczy, jeśli produkt wejdzie w kontakt z nimi. Zawiera nadtlenek wodoru. Nosić odpowiednie rękawice. Postępuj zgodnie z instrukcją użytkowania. Przechowywać w chłodnym miejscu. Tylko do użytku profesjonalnego.

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo