OkO

Filtr przeciwsłoneczny do brwi po makijażu permanentnym OKO

47,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47,00 .

SKU: 7506
 • Opis produktu

  Brow Sunscreen SPF 70+ OkO

  Chcesz zachować swoje permanentne brwi pięknymi i zdrowymi?

   

  Krem ochronny do brwi OKO z SPF został specjalnie opracowany aby zapobiec przedwczesnej utracie koloru brwi po zabiegu makijażu permanentnego metodą pudrową lub microbladingu. Jest to niezbędny element pielęgnacji brwi, szczególnie po takich zabiegach!

  Ochronny Krem do brwi OkO z filtrem przeciwsłonecznym ma ochronę SPF 70+, nie zapycha porów i nie pozostawia białego śladu.

  Przeciwsłoneczny krem do brwi OkO ma nową silniejszą technologię, która z pewnością ma doskonałą ochronę przed promieniami UVA/UVB.

  Krem ochronny do brwi permanentnych OkO

  Czy wiesz, że szkodliwe promienie docierają do naszej skóry całorocznie?

  Latem szkodliwe promienie słoneczne docierają do naszej skóry, dlatego musimy codziennie stosować filtry przeciwsłoneczne aby zapobiec blaknięciu pigmentu.

   

  Jesteś stylistką makijażu permanentnego? Ważnym aspektem jest, aby twoja klientka będzie stosować po zabiegu ochronę SPF!

   

  Filtr przeciwsłoneczny do brwi OkO

  Marka OkO opracowała produkt dla klientów makijażu permanentnego, aby pomóc stylistom. Nowa najsilniejsza technologia ochrony zapewnia doskonałą ochronę przed promieniami UVA/UVB.

  Krem ochronny do brwi OKO istotnie nawilża skórę i odżywia włosy. Wygodne kompaktowe opakowanie z dozownikiem, które bez problemu zmieści się w Twojej kosmetyczce. Godna uwagi formuła z filtrem przeciwsłonecznym nie zapycha porów i nie powoduje wyprysków trądzikowych. Ochronny krem do brwi OKO posiada podwójny stopień ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym – ochrona przed przenikaniem i odbija promieni UV. Innowacyjna technologia z nanocząsteczkami, które nie przepuszczają dużej ilości światła w głąb skóry. Struktura kremu odbija światło słoneczne, co jest bardzo potrzebne skórze po makijażu permanentnym lub tatuażu.

  Pojemność 15 ml

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo