Synthetic Creator Brush

Pędzel do brwi Synthetic Creator 16

29,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,00 .

SKU: 201116
 • Opis produktu

  Creator Synthetic 16 Płaskie, proste i elastyczne włosie wykonane zostało z syntetycznego tworzywa, co umożliwia wyjątkowo czyste i precyzyjne dozowanie podczas zabiegu koloryzacji henną lub farbką na brwiach.  Płaski, ostry i wąski brzeg pozwala uzyskać idealną precyzję linii prostych. Doskonale koryguje, „odcina” kontur, wyostrza kreski czy definiuje linie brwi.

  Ze względu na swój mały kształt idealnie nadaje się do konturowania brwi, lub ich podcierania praz do aplikowania henny farbki pozostawiając ostre granice bez smug.

  Pędzelek kosmetyczny Creator Synthetic 16 do nakładania henny oraz odżywek na brwi i rzęsy.

  Pędzel creator umożliwia szybkie, łatwe i precyzyjne stosowanie henny do brwi co czyni zabieg jeszcze prostszym. Pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnego efektu.

  Syntetyczne włosie pędzelka Creator Synthetic 16 cechuje wyjątkowo długa żywotność, pędzelek i włosie mogą być łatwo czyszczone wodą.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo