Clavier

Pędzelek 03 do paznokci akrylu i zdobień akrylowych 10mm Clavier

15,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,00 .

SKU: 5907565674507
 • Opis produktu

  Pędzelek do akrylu i zdobień akrylowych Clavier

  To niezbędne narzędzie dla każdej stylistki paznokci. Ten wszechstronny pędzel doskonale sprawdza się zarówno przy pracy z akrylem, jak i przy zdobieniach akrylowych, akwarelach i żelu.

  Przyrząd ten cechuje się naturalnym włosiem, który zapewnia doskonałą precyzję ruchów. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi pędzla, pracujesz wygodnie i precyzyjnie, co pozwala na tworzenie nawet najbardziej wymagających zdobień.

  Trzonek pędzla wykonany jest z wytrzymałego tworzywa, co gwarantuje jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Pędzelek ten doskonale sprawdza się przy cieniowaniu, nakładaniu większych ilości materiału takich jak żel czy akryl, oraz w tworzeniu różnorodnych zdobień, włącznie z ornamentami, kwiatowymi zdobieniami, a także zdobieniami strukturalnymi.

  Długość włosia wynosi 10 mm, co pozwala na jeszcze większą precyzję i wszechstronność w tworzeniu stylizacji paznokci. Wybierz pędzel Clavier 03 czarny i podkreśl swoją profesjonalizm w pracy z paznokciami.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo