Przejdź do treści

Pędzle do stylizacji brwi – Jakie wybrać i do czego służą


Pędzle – czyli nieodłączny element pracy stylistki brwi. Myślę, że najbardziej zależy nam na tym, aby służyły jak najdłużej i spełniały swoje funkcje. Po pracy z różnymi rodzajami pędzli, w końcu znalazłam takie, z którymi pracuje mi się idealnie i też są super trwałe, włosie nie rozstrzępią się i nie wypada ze skuwki, trzonki nie odbarwiają się i nie odpada z nich lakier – a niektóre naprawdę mam już długo! Skupię się dziś na kilku moich ulubionych pędzlach i przybliżę Ci do czego możesz je wykorzystać w pracy. Zdecydowanie jestem zwolenniczką pracy z szerszymi pędzlami, więc jeśli jeszcze nie próbowałaś/eś takiej pracy to mam nadzieję, że Cię przekonam, bo mi to bardzo ułatwiło pracę i bardziej polubiłam etap rysunku wstępnego, a rozkładanie farby stało się proste. Pamiętaj, że nie liczy się ilość, a jakość!

Pędzel prosty Pimp My Brows PRO 1

Od bardzo długiego czasu jest to mój faworyt, podczas pracy przy rysunku wstępnym. Uwielbiam pracować większymi pędzlami, uważam że to znacznie przyśpiesza i ułatwia pracę. Pędzel jest szeroki, ale też nie za szeroki (0,8cm). Idealnie sprawdza się podczas czyszczenia rysunku wstępnego kredką pudrową lub też do nakładania pasty. Włosie jest dobrze zbite i sztywne, dzięki czemu można wykonywać precyzyjne ruchy i produkt, którym wykonujemy rysunek nie rozmazuje się.

Pędzel skośny Pimp My Brows PRO 6

Skośny pędzel, którego używam podczas rysunku wstępnego do nakładania kredki pudrowej, ale także do rozkładania farby/henny. Ma idealną grubość i kąt ścięcia, więc rozkładanie nim produktu to czysta przyjemność. Włosie jest sztywne i zbite, więc farba trafia tam gdzie powinna i podczas dokladania kolejnych warstw nie zbieramy pędzlem tych nałożonych wcześniej.

Pędzel skośny do brwi Synthetic Creator 19

Nieco większy od powyżej opisanego, ale niezmiennie muszę go mieć w swoim asortymencie. Włosie pędzla jest super “sprasowane”, więc jest naprawdę płaski, co daje nam mega precyzyjne rozłożenie farbki, idealny do graficznych efektów. Dobrze zbite, sztywne włosie, delikatnie bardziej elastyczne niż przy pędzlu z PimpMyBrows PRO6. Powierzchnia pędzla jest spora, więc jeśli lubisz szybką pracę to sprawdzi się idealnie.

Pędzel do brwi prosty Synthetic Creator 22

Idealny do czyszczenia linii podczas rysunku, ewentualnego podczyszczania farby podczas rozkładania. Zdecydowanie plusem jest powierzchnia pędzla, która pozwala na szybką i przyjemną pracę. Idealnie płaski i zbity.

Pędzel do brwi Synthetic Creator 12

Tak zwany pędzel roboczy, czyli taki którym łączę ze sobą produkty. Polecam mieć kilka takich pędzli, które będą służyć tylko do tego i liczymy się z tym, że taki pędzel może się bardziej niszczyć.

Oczywiste jest, że podczas mieszania produktów będziemy wyginać włosie w różne strony, więc szkoda by było niszczyć pędzle płaskie, których używamy do precyzyjniejszych etapów pracy.

Mam nadzieję, że zakochasz się w tych pędzlach tak samo jak ja i że Twoja praca będzie jeszcze bardziej przyjemna!

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  FAQ

  Jakie produkty są potrzebne do stylizacji brwi?

  Do stylizacji brwi potrzebne są różne produkty, w zależności od preferencji i efektu, który chcesz osiągnąć. Oto kilka podstawowych produktów, które są często używane do stylizacji brwi:

  Farbki do brwi

  Henna Pudrowa

  Mydełko do brwi

  -BTX maska odżywcza po zabiegach laminacji

  -Akcesoria ułatwiające codzienną pracę

  Jak wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi?

  Wybór odpowiednich produktów do stylizacji brwi może być nieco trudny, szczególnie gdy jest tyle opcji do wyboru. Skorzystanie z zakładki webinar i blog (widoczne w menu) z poleceniami od instruktorów i ambasadorów marki może być świetnym sposobem na uzyskanie przydatnych wskazówek i rekomendacji. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi:

  1. Zapoznaj się z webinarami: Sprawdź dostępne webinary na temat stylizacji brwi prowadzone przez instruktorów i ambasadorów naszej marki. Zazwyczaj dostarczają one cennych wskazówek dotyczących wyboru produktów, technik aplikacji oraz ogólnych porad dotyczących stylizacji brwi.
  2. Przeczytaj blog: Przejrzyj blog, gdzie znajdziesz recenzje produktów do stylizacji brwi oraz porady dotyczące ich stosowania. Instruktorzy i ambasadorzy marki często dzielą się swoimi ulubionymi produktami i technikami, co może być bardzo pomocne przy wyborze odpowiednich produktów.

  Czy produkty do brwi mogę używać do rzęs?

  Tak, w wielu przypadkach produkty do stylizacji brwi mogą być stosowane do stylizacji rzęs.

  Jednakże, należy pamiętać, że produkty do brwi mogą mieć różne formuły i składniki, które mogą się różnić od tych przeznaczonych do rzęs. Dlatego zawsze ważne jest zachowanie ostrożności i upewnienie się, że produkt jest bezpieczny do stosowania w okolicach oczu. Jeśli masz wątpliwości co do zastosowania produktu, zawsze warto przeczytać informacje na opakowaniu produktu lub w opisie na naszej stronie.

   

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis