Staleks

Pęseta skośna do brwi w kształcie fali TC-13/3 STALEKS

25,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,00 .

SKU: 4820121590770
 • Opis produktu

  STALEKS Pęseta skośna TC-13/3 posiada

  • szerokie skośne krawędzie
  • lekko skośne krawędzie robocze gwarantują wygodny chwyt na produkcie
  • niezawodna przyczepność do włosków o dowolnej grubości i smukłych krawędziach
  • zmniejszone ryzyko łamania włosów przy pełnym uszczypnięciu płaszczyzn roboczych
  • polerowana zewnętrzna strona powierzchni roboczych zmniejsza ryzyko uszkodzenia skóry, a tym samym zaczerwienienia pozabiegowego
  • ręcznie ostrzone krawędzie robocze
  • intrygujący, elegancki kształt
  • stylowe, przyjemne w dotyku satynowe wykończenie
  • stal nierdzewna klasy medycznej

  Profesjonalna pęseta do brwi – niezbędnik każdej stylistki

  Nawet najpiękniej pomalowane oko nie wygląda korzystnie, jeśli brwi nie są dobrze wyprofilowane. Profesjonalna pęseta do regulacji brwi pozwoli nie tylko na subtelną regulację kształtu brwi, ale także dzięki temu zabiegowi uwydatni oczy. Profesjonalna pęseta do brwi to element wyposażenia każdej domowej kosmetyczki, ale i obowiązkowe narzędzie we wszystkich profesjonalnych salonach kosmetycznych. Jej wyjątkowo precyzyjna budowa pozwoli na profesjonalną regulację brwi, doskonale radząc sobie nawet z najkrótszymi włoskami!

  Profesjonalna pęseta do regulacji brwi – podkreśl moc spojrzenia!

  Profesjonalna pęseta do brwi w łatwy sposób przywróci blask i wyrazistość spojrzeniu.

  Charakterystyka:

  – pęseta do brwi wykonana ze stali nierdzewnej klasy 12×17, której używa się również do produkcji narzędzi chirurgicznych,

  – budowa i wymiary pęsety sprawiają, że jej użytkowanie jest niezwykle komfortowe,

  – długość krawędzi roboczych pęsety: 3-3,5 mm,

  – pęseta została ręcznie ostrzona na ściernicy diamentowej,

  – długość pęsety: 90 mm.

  Made in Ukraine

  STALEKS

  Firma STALEKS została założona w Charkowie na Ukrainie w 1996 r. Aktualnie firma zatrudnia ponad 600 wykwalifikowanych pracowników. Codzienna produkcja wynosi ponad 6000 produktów, a roczna ponad 2 miliony. STALEKS eksportuje swoje produkty do 27 krajów na 5 kontynentach. Wytwarzane przez firmę narzędzia są dostępne w wielu byłych republikach radzieckich, w krajach europejskich, ale również w USA, Brazylii i Izraelu. Zakłady produkcyjne wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny wiodących marek amerykańskich, niemieckich, włoskich i japońskich. Zastosowanie najwyższej jakości sprzętu gwarantuje doskonałą jakość produktu i ułatwia realizację nawet najbardziej wymagających zadań technologicznych. Dlatego na przykład wszystkie operacje ostrzenia są dokonywane wyłącznie ręcznie. Stal nierdzewna pierwszego gatunku importowana z Hiszpanii jest używana do produkcji wszystkich instrumentów. Ten rodzaj stali jest wyjątkowo odporny na korozję i ma niezrównaną twardość, zapewniając długotrwałą ostrość. Firma podlega ciągłej ewolucji, która pozwala dostarczać tylko najlepsze rozwiązania klientom na całym świecie. Dziś na rynku są obecne dwie marki : STALEKS – instrumenty do użytku domowego i STALEKS PRO – profesjonalne instrumenty dla specjalistów od urody. Każda marka ma szereg serii produktów, które są stale rozszerzane o nowe modele instrumentów. STALEKS prowadzi nowoczesne zakłady produkcyjne w pełnym cyklu, w którym wszystkie etapy produkcji pozostają w rękach doświadczonych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Z roku na rok firma zwiększa produkcję i doskonali jakość produktu chcąc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo