Pęseta złota do objętości Volume Swan Pimp My Lashes

Pimp My Lashes

49,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,00 .

W magazynie

szt.
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Pęseta Złota do Objętości Volume Swan Pimp My Lashes – Perfekcja W Twoich Rękach

Nasza ulubiona pęseta jednostykowa typu SWAN z wydłużoną końcówką to narzędzie, które sprawi, że Twoja praca w dziedzinie stylizacji rzęs stanie się jeszcze bardziej precyzyjna i efektywna. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z przedłużaniem rzęs, czy jesteś doświadczoną stylistką, ta pęseta dostarczy Ci niezawodnej kontroli i wyjątkowej jakości wykonania.

Główne cechy produktu:

 • Wykonana ze stali chirurgicznej: Pęseta Złota Volume Swan Pimp My Lashes jest solidnie zbudowana, co gwarantuje jej trwałość oraz higieniczność. Możesz na nią liczyć przez długi czas.
 • Wydłużona końcówka z idealnym stykiem: Specjalnie wydłużona końcówka tej pęsety zapewnia większą powierzchnię łączenia i doskonałe chwytanie dużej ilości rzęs, nawet o niskiej grubości, jak 0,05. To narzędzie, które pomaga osiągnąć pełne i bujne efekty objętościowe.
 • Uniwersalne zastosowanie: Pęseta Swan doskonale nadaje się do różnych technik stylizacji rzęs, w tym do techniki formowania kępek metodą drapaną, odstawianą jak i w palcach. Pracuje równie efektywnie z rzęsami o różnym skręcie.
 • Bezpieczeństwo dla rzęs: Dzięki starannie zaprojektowanej końcówce, pęseta nie zagina ani nie uszkadza rzęs podczas chwytania. To gwarancja, że Twoje klientki zachowają piękno swoich rzęs.

Zawierz na jakość – Wybierz Pęsetę Złotą Volume Swan Pimp My Lashes

Pęseta Złota do Objętości Volume Swan Pimp My Lashes to narzędzie, które dostarczy Ci nie tylko efektywności w pracy, ale także satysfakcji z osiągniętych rezultatów. Niezależnie od poziomu doświadczenia, ta pęseta sprawi, że Twoje stylizacje rzęs staną się dziełem sztuki. Odkryj perfekcję w Twoich rękach już teraz!

SKU: 52536

O marce:

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h