Many Beauty

Podkładka | Poduszka pod głowę kosmetyczna do rzęs | brwi | PMU Manybeauty

129,00 149,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Poduszka kosmetyczna do przedłużania rzęs, stylizacji brwi, makijażu permanentnego

Miękka i wygodna poduszka kosmetyczna dedykowana do zabiegów – laminacji, przedłużania, henny makijażu permenentnego itp. Dzięki swojemu uniwersalnemu rozmiarowi, pasuje do każdego łóżka kosmetycznego. Zapewnia komfort zarówno klientce, jak i stylistce. Dokładnie amortyzuje odcinek szyjny klientki i dopasowuje się do kształtu jej głowy, zapewniając jej wygodną, prawidłową pozycję. Boczne kieszenie znacznie ułatwiają pracę stylistce. Stanowią dodatkową przestrzeń do umieszczenia niezbędnego sprzętu oraz preparatów potrzebnych do stylizacji. Poszewka poduszki zrobiona jest z weluru lub ekoskóry, bez problemu można ją zdjąć do prania. Poduszkę z ekoskóry można przecierać środkami do dezynfekcji, należy jednak uważać, bo niektóre z nich mogą odbarwić materiał. Przed ich użyciem należy wykonać próbę w niewidocznym miejscu. Wypełnienie poduszki stanowi elastyczna, gęsta pianka.

Wypróbuj również organizer na poduszkę !

Specyfikacja produktu:

zapewnia prawidłową pozycję podczas stylizacji w salonie kosmetycznym
– ułatwia pracę stylistce,
– posiada boczne kieszenie,
wymiary: 50x20x12cm.

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo