Safewax

Pojemnik na wosk puszka wiaderko do podgrzewacza wosku

35,00  z VAT

Ilość

Pojemność: 400 ml

Pasuje również do innych podgrzewaczy o pojemności 400 – 450 ml.

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,00 .

SKU: 454745
 • Opis produktu

  Pojemnik do cyfrowego podgrzewacza

  Pojemnik do cyfrowego podgrzewacza to praktyczne rozwiązanie o rozmiarze uniwersalnym, które pasuje do większości dostępnych na rynku podgrzewaczy. Jest niezastąpiony w sytuacji, gdy chciałabyś podgrzać inny rodzaj wosku, a puszka w podgrzewaczu jest już zajęta.

  Jego pojemność wynosi 400 ml, co pozwala na wygodne przechowywanie i podgrzewanie większej ilości produktu. Dzięki temu możesz bez trudu dostosować się do różnych potrzeb i preferencji, zapewniając sobie swobodę w wyborze wosku do depilacji.

  Ten pojemnik do cyfrowego podgrzewacza zapewnia wygodę, elastyczność i możliwość łatwej wymiany wosku w trakcie zabiegu. Jest niezawodnym narzędziem dla profesjonalistów oraz osób, które dbają o pełną funkcjonalność swojego podgrzewacza.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo