Bronsun

Przewodnik po farbach Bronsun Cream + paletka Artistka Pimp My Lashes

49,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,00 .

SKU: 88665
 • Opis produktu

  Filtry z odcieniami i mieszankami farby Brosnun Cream

  To będzie twój idealny asystent do pracy z kolorami i mieszankami. Z pomocą paletki określisz poziom głębokości odcienia brwi u swojej klientki oraz opracujesz idealne połączenie kolorów. W przewodniku Bronsun nie zabraknie ci mieszanek dla typów urody takich jak : RED, GOLDEN, NATURAL, ASH. Wszystkie kolory są podzielone na grupy kolorystyczne, tak abyś mogła z łatwością określić wysokość tonu i poziom koloru.

  Paleta kolorystyczna z brwiami Bronsun Cream

  Dzięki dołączonej palecie filtrów możesz wybrać odcień razem z klientką i nie martwić się o efekt! To proste, wystarczy przyłożyć paletkę na brwi klientki i dopasować indywidualnie odcień. Zafarbuj brwi mieszanką wskazaną na paletce. Zwróć uwagę! Jeżeli włoski na brwiach klientki są ciemniejsze niż wybrana mieszanka, przed farbowaniem należy rozjaśnić brwi.

  Przewodnik zawiera 12 stron.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo