My Lamination

Saszetka Hydrating Serum + – Żel z hydrolizowaną keratyną serum nawilżające My Lamination

29,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Hydrating Serum + – Żel z hydrolizowaną keratyną. Włoska jakość. My Lamination Serum nawilżające

  Wersja z plusem produkty o krótszym czasie działania, idealne dla doświadczonych stylistek.

  Serum nawilżające My Lamination to profesjonalny produkt przeznaczony do nawilżania i regeneracji rzęs oraz do czyszczenia i odklejania ich od silikonowego wałka. Wyprodukowane we Włoszech, serum zawiera składniki aktywne o działaniu regenerującym włosy, takie jak hydrolizowana keratyna, hydrolizowany jedwab, pantenol, kolagen, gliceryna, olejek rycynowy i aloes. Dzięki temu zapewnia intensywne nawilżenie i odżywienie rzęs.

  Sposób użycia serum jest prosty – należy dokładnie nałożyć odpowiednią ilość produktu na rzęsy, a następnie delikatnie oczyścić je za pomocą wacika.

  Przed użyciem należy przestrzegać ostrzeżeń i zaleceń dotyczących produktu. Serum jest przeznaczone wyłącznie do użytku zewnętrznego i profesjonalnego. Należy przechowywać go w chłodnym miejscu, z dala od dzieci oraz unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Produkt nie jest odpowiedni dla osób poniżej 18 roku życia oraz w okresie ciąży i karmienia piersią. Ponadto, serum nawilżające My Lamination jest częścią linii produktów do laminacji rzęs i brwi, która gwarantuje wysoką jakość i skuteczność.

  Pojemność 1.5ml

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo