Thuya Nails

Żel do przedłużania paznokci Mono-Phase Thuya

90,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 90,00 .

SKU: 8412751351348
 • Opis produktu

  Bardzo wytrzymały żel do paznokci

  Zaprezentujmy żel do przedłużania paznokci Mono-Phase Thuya – innowacyjny produkt dla pasjonatów stylizacji paznokci, który przewyższa tradycyjne rozwiązania pod wieloma względami. Thuya Gel Mono-Phase to nowoczesna formuła, która umożliwia szybkie i efektywne tworzenie pięknych paznokci o niezrównanej jakości.

  Ta jednostopniowa technika budowy paznokci znacznie ułatwia proces stylizacji. Żel Mono-Phase zapewnia doskonałą przyczepność do naturalnego paznokcia, co gwarantuje nie tylko długotrwałość, ale także zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo, żel ten charakteryzuje się wysokim poziomem twardości i odporności, dzięki czemu paznokcie są nie tylko trwałe, ale także odporne na codzienne uszkodzenia.

  Jego unikalne właściwości sprawiają, że jest idealny do konstrukcji jednokolorowych stylizacji. Pozwala na precyzyjne rzeźbienie i kształtowanie sztucznych paznokci, niezależnie czy chodzi o dłonie czy stopy. Dzięki temu możesz stworzyć zaskakujące efekty i spektakularne wzory, które podkreślą Twoją wyjątkową kreatywność.

  Thuya Gel Mono-Phase to produkt, który spełni oczekiwania zarówno profesjonalnych stylistek paznokci, jak i amatorów, którzy chcą zaoszczędzić czas, nie rezygnując przy tym z doskonałych efektów. Jego łatwa aplikacja sprawia, że każdy może cieszyć się pięknymi i trwałymi paznokciami bez konieczności odwiedzania salonu kosmetycznego.

  Odkryj nową jakość w stylizacji paznokci dzięki żelowi do przedłużania paznokci Mono-Phase Thuya. Pozwól swojej kreatywności się wyrazić, tworząc niepowtarzalne i efektowne wzory na swoich paznokciach. Ten innowacyjny żel umożliwi Ci osiągnięcie wymarzonego manicure, który przetrwa długo i zawsze będzie zachwycał swoim wyglądem. Wejdź na wyższy poziom stylizacji paznokci z żelem Mono-Phase Thuya!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo