Thuya Nails

MOCNY peeling do rąk i stóp Brown sugar Thuya

65,00 75,00  z VAT

Ilość

Thuya MOCNY Peeling do rąk i stóp Brown Sugar to bogaty i gęsty produkt.

Zawiera brązowy cukier i olejki eteryczne (cytryna, mięta pieprzowa, lawenda i cyprys) do głębokiego złuszczania. Ma właściwości łagodzące, udrażniające i łagodzące zmęczenie. Silny peeling jest idealny do dłoni i stóp.

Złuszczanie jest niezbędnym krokiem do uzyskania najlepszych efektów w pielęgnacji dłoni i stóp. Peelingi Thuya mają podwójne działanie:

Złuszczaj i pielęgnuj skór꣹czą w sobie dwa rodzaje peelingów: peeling i gommage. Zapewniają bardziej profesjonalne i dogłębne oczyszczenie skóry.

Pojemność: 100ml/450ml

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo