Wzmacniacz koloryzacji brwi Colour Booster 06 Indigo Elan

Elan

55,00  39,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,00 .

W magazynie

szt.
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Wzmacniacz koloryzacji brwi Colour Booster 06 INDIGO ELAN

Wzmacniacze koloru brwi to innowacyjne korektory, które podnoszą jakość procesu koloryzacji brwi. Dzięki nim można dodać głębi i intensywności do odcienia brwi, poszerzyć gamę kolorystyczną oraz korygować niepożądane niuanse. Są one stworzone z myślą o mieszaniu z podstawową paletą kolorów Długotrwałej farby do brwi «Deep Brow Tint» 04 ICY i 05 SPICY od TM ELAN professional line, ale sprawdzają się również z innymi markami farb do brwi, pod warunkiem, że specjalista posiada podstawową wiedzę z zakresu nauki o kolorach. Okres po otwarciu (PAO): 3 miesiące.

Dostępne wzmacniacze koloru brwi:

 • 06 INDIGO
 • 07 ORANGE

Sposób użycia

Przed rozpoczęciem zabiegu modelowania lub koloryzacji brwi, zaleca się użycie «ELAN professional line Oczyszczająca pianka detoksykująca do brwi i rzęs o działaniu antybakteryjnym». Pianka posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Określ kształt brwi za pomocą «ELAN professional line kredka pudrowa do brwi «Brow Liner Pro» lub «ELAN professional line mechaniczna kredka pudrowa do brwi «Brow Pro».

Przygotowanie mieszanki barwiącej

Farbę do brwi «Deep Brow Tint» od TM ELAN professional line wymieszaj z 3% emulsją utleniającą w stosunku 1:1 w niemetalowej miseczce, korzystając z dołączonej miarki. Dodaj «Eyebrow Tint Color Boosters» 06 INDIGO lub 07 ORANGE od TM ELAN professional line zgodnie ze schematem mieszania, aby dodać głębi i intensywności do podstawowej palety kolorów brwi lub stworzyć nowy odcień. Farba do brwi (49 %) + Emulsja utleniająca (49 %) + Wzmacniacz koloru (2 %) = Mieszanka koloryzująca (100 %)

Uwaga! Im więcej użytego wzmacniacza koloru, tym bardziej finalny odcień jest bliższy podstawowemu kolorowi wzmacniacza (niebieski lub pomarańczowy).

Koloryzacja brwi boosterem

Nanieś mieszankę koloryzującą na brwi według wstępnie zdefiniowanego kształtu. Pozostaw na 5-10 minut w zależności od pożądanej intensywności koloru brwi. Następnie usuń odcień wacikiem zwilżonym wodą. Jeśli mieszanka koloryzująca nie odpowiada pożądanemu kształtowi brwi, zwilż wacik preparatem «Skin color remover» firmy TM ELAN professional line i usuń nadmiar odcienia. Aby uzyskać lepsze rezultaty, zaleca się użycie «ELAN professional line COLOUR FIX: płyn utrwalający kolor do brwi i rzęs z keratyną i olejem słonecznikowym». Zapewni dłuższy efekt koloryzacji poprzez stabilizację cząsteczki koloru na włosach.

Pojemność 20ml

SKU: 4820225390573

O marce:

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h