Many Beauty

WZORNIK DO LAKIERÓW NA KOLE – 50 SZT Manybeauty

12,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 12,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Wzornik składa się z 50 sztucznych paznokci. Każdy z nich umieszczony jest na osobnym patyczku. Wszystkie elementy połączone są metalowym kołem w kolorze srebrnym. Idealny podczas wybierania i zademonstrowania koloru lakieru,wzoru na paznokcie oraz do nauki malowania i stylizacji paznokci. Koło jest otwierane i zamykane co umożliwia wyciąganie patyczków. Wzornik jest wielokrotnego użytku co oznacza , że po usunięciu starego wzoru można go zastąpić nowym. Do usunięcia lakieru należy użyć odpowiedni preparat. Cechy produktu: liczba sztuk w zestawie : 50,materiał : tworzywo sztuczne, wymiary paznokcia 1 szt (dł/szer) : 2 cm x 1 cm, wymiary 1 patyczka (dł/szer) : 12,7 cm x 1 cm. Świetnie sprawdza się do prezentacji zdobień, wzorów i koloru lakierów: żelowych, akrylowych, hybrydowych, zwykłego lakieru, naklejek.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo