Maestro Brush

Zestaw pędzli do stylizacji brwi Maestro Brush

49,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,00 .

SKU: 4444
 • Opis produktu

  W zestawie do stylizacji brwi znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do stworzenia idealnych brwi.

  1. Większy skośny pędzelek ze sztywnego, naturalnego włosia służy do wyrysowania kształtu brwi pastą (white pasta) lub pomadą. Idealny do nadawania kształtu i wyznaczenia linii.

  2. Mniejszy skośny pędzelek z syntetycznego, elastycznego włosia służy do rysowania pojedynczych włosków. Dodatkowo sprawdzi się do nakładania farby bądź henny na brwi .

  3. Pędzelek prosty ze sztywnego, syntetycznego włosia do nanoszenia korektora pod łuk brwiowy w celu wyczyszczenia i rozjaśnienia tego obszaru oraz świetnie sprawdzi się do podcierania wyznaczonych linii na brwiach.

  4. Szczoteczka do wyczesywania brwi, nadaje pożądany kierunek włoskom oraz wyczesuje nadmiar cienia lub pomady. Pomaga wystylizować brwi na żel lub mydełko. Doskonały do wyczesywania i porządkowania sztucznych rzęs.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo