Permalift

Aplikator grzebyk do liftingu laminacji rzęs metalowy złoty Permalift

139,00 239,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 139,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Metalowy grzebyk do liftingu rzęs Permalift

  To jedyny taki produkt wyprodukowany dla branży Beauty! Pomyśl ile możesz zaoszczędzić pieniędzy na jednorazowych grzebykach! Każda Lashlifterka powinna go mieć, jest wielorazowy, łatwy w czyszczeniu i ma piękny złoty kolor, który pięknie będzie się prezentował wśród twoich akcesoriów. Już nie wspominając o pięknym opakowaniu zamszowym w kolorze ecri. To z pewnością podbije twój instagram i ściągnie ciekawskich na twój profil! Najlepszy model to metalowy grzebyk 3 w 1 Permalift z wbudowanym separatorem. Możesz jeszcze wybrać grzebyk klasyczny lub duo pack, czyli dwa grzebyki w komplecie. Usprawnij swoją pracę i wybierz metalowy grzebyk Permalift.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo