Jolash Professional

Bezbarwny klej do przedłużania rzęs na lato JL Invi – Jolash

44,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 44,00 .

SKU: 5904302836259
 • Opis produktu

  Klej do rzęs bezbarwny JL Invi – Jolash

  Klej do rzęs bezbarwny JL Invi – Jolash JL INVI to profesjonalny klej o przezroczystej formule, idealny do przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz metodami objętościowymi. Gwarantuje szybkie i trwałe wiązanie rzęs, przy minimalnej temperaturze otoczenia wynoszącej 20°C. Doskonale sprawdza się nawet przy wilgotności powietrza na poziomie 50%.

  Jeśli Twoim ulubionym klejem do przedłużania rzęs jest JL Volume, to JL INVI będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Dzięki niskiej oparowości kleju, stylizacja rzęs staje się łatwiejsza i bardziej precyzyjna. Klej ma niezwykle szybki czas schnięcia, wynoszący od 0,5 do 1 sekundy, a długość wiązania sięga nawet 10 tygodni.

  Klej do przedłużania rzęs Jolash

  Pojemność kleju wynosi 3g, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. JL INVI cieszy się uznaniem stylistek zajmujących się Lash Art’em i stylizacjami kolorowymi, ponieważ jest niewidoczny po nałożeniu, nadając naturalną lekkość stylizacji bez widocznych przejść czy zaczernienia przy nasadzie rzęs.

  Klej należy potrząsać przez około minutę przed aplikacją, a podczas nakładania zaleca się używanie niewielkiej ilości kleju na każdą rzęsę. Ze względu na szybkość schnięcia, JL INVI jest zarezerwowany dla doświadczonych profesjonalistów.

  Optymalne warunki pracy to temperatura między 20 a 24°C oraz wilgotność powietrza na poziomie 50-60%. Klej należy przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po zakończeniu pracy ważne jest szczelne zakręcenie buteleczki, aby zminimalizować utwardzanie się kleju.

  Klej ma ważność 8 miesięcy od daty produkcji i 6 tygodni od otwarcia, co zapewnia świeżość i skuteczność produktu.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo