Essence Shots

Botox / Botoks Diamond Soul do brwi i włosów ESSENCE SHOTS

149,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Poznaj must have hiszpańskiego odżywiania brwi oraz włosów !

Essence Shots Diamond Soul to nowość ! Koncentrat, który odmładza włosy, impregnując je niesamowitym uczuciem miękkości, jedwabistości, połysku i natychmiastowej elastyczności. Zatrzymuje wilgoć w strukturze włosa dzięki kwasowi hialuronowemu i diamentowemu pyłowi, nadający włosom zdrowy wygląd, zmiękczający, puszysty i lśniący, a także zapobiegający puszeniu się włosów.

Z botoksem diamond soul, możesz zaoferować ekskluzywną kurację do włosów, która w kwasie hialuronowym zamyka cząsteczki H2O, optymalizując i zachowując ich wchłanianie we włosach.

Pozostawia włos znacznie bardziej miękki, nawilżony i elastyczny. Działa na włos, zapewniając trwałe i natychmiastowe nawilżenie, tworząc na powierzchni włosa film ochronny, który zapobiega utracie wody z wnętrza i zapobiega odwodnieniu. Zmniejsza puszenie i wzmacnia uszkodzoną strukturę osłabionych włosów.

KV-1 Diamond Soul - Hyaluronic Acid
KV-1 Diamond Soul - Diamond
KV-1 Diamond Soul - Cystoreira alga
Stworzony z innowacyjnych i aktywnych składników, takich jak kwas hialuronowy, diament, wodorosty morskie „Cystoseira Compressa”, kompleks olejków/ekstraktów roślinnych i witamin, sprawia, że Diamond Soul jest niezbędnym zabiegiem do najbardziej ekskluzywnej pielęgnacji brwi oraz włosów .
→ Dedykowany do włosów odwodnionych i suchych
→ Zapewnia nawilżenie, blask, objętość, elastyczność 
→ Natychmiastowy efekt
→ Trwałość od 3/4 tygodnia

Jego unikalna formuła o wysokim stężeniu sprawia, że w temperaturach poniżej 20 stopni Celsjusza krystalizuje produkt przybierając wygląd małych kryształków śniegu, więc jeśli otrzymasz w takiej formie botoks nie wpadaj w panikę, wszystko jest w porządku, wystarczy go ogrzać 🙂Do każdego zakupu Botoksu Essence Shots otrzymujesz swój imienny certyfikat oraz prezentacje i instruktaż Video jak pracować z botoksem.

Pliki zostaną przesłane, na twój adres email podany w zamówieniu w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu wysłania przesyłki.

 

KV-1 Diamond Soul Hair Formula Effect
Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo