Noble Lashes

Klej do rzęs Ultra + dla początkujących Noble Lashes

29,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,00 .

SKU: 5903163313428
 • Opis produktu

  Klej do rzęs Ultra + Noble Lashes

  Decydując się na profesjonalny klej do rzęs, warto działać przemyślanie. Klej, który spełni swoje zadanie, nie uczula i nie podrażnia delikatnej okolicy oczu, musi być wyborem świadomym. To szczególnie ważne, gdy jesteś na początku kariery stylistki i szukasz bezpiecznego, zaufanego produktu. W takim przypadku doskonałym wyborem jest Klej do rzęs Ultra +, który wyróżnia się czarnym kolorem, lekką i wydłużoną konsystencją schnięcia. To narzędzie idealne dla pierwszych, profesjonalnych zabiegów!

  Doskonały klej dla początkujących stylistek rzęs

  Klej do rzęs Ultra + Noble Lashes, to wyjątkowo polecany produkt, zwłaszcza dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rzęsami. Dzięki jego płynnej, wolniejszej konsystencji schnięcia, masz możliwość wykonywania zabiegów w spokojnym tempie. Optymalna lepkość pozwala nawet na drobne poprawki w pozycjonowaniu sztucznej rzęsy. Ten klej gwarantuje mocne i trwałe połączenie, utrzymujące się nawet przez 10 tygodni po poprawnym wykonaniu aplikacji. Warto jednak zaznaczyć, że nie zalecamy go do oczu wrażliwych.

  Praca z Klejem do rzęs Ultra + Noble Lashes wymaga stworzenia odpowiednich warunków w salonie. Optymalna temperatura w pomieszczeniu podczas aplikacji wynosi 19-23 stopnie Celsjusza, a wilgotność powietrza mieści się w zakresie 30-70%. Pamiętaj, że wiele czynników wpływa na pracę kleju, takich jak rozmiar pomieszczenia czy skład chemiczny powietrza. Twój wybór kleju powinien być zgodny z tymi zmiennymi.

  Klej do rzęs Ultra + to gwarancja profesjonalizmu w pracy. Postaw na bezpieczny i sprawdzony produkt już dziś!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo