Noble Lashes

Łagodny Primer do rzęs 15 ml – Baza podkładowa Noble Lashes

34,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,00 .

SKU: 5903163310977
 • Opis produktu

  Baza podkładowa Noble Lashes – klucz do trwałego efektu stylizacji!

  Kiedy celem jest uzyskanie pożądanego i długotrwałego efektu podczas zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs, niezwykle istotne jest odpowiednie przygotowanie rzęs klientki. W tym procesie kluczową rolę odgrywa primer, który skutecznie zwiększa przyczepność między rzęsami naturalnymi a sztucznymi oraz przyspiesza polimeryzację kleju. Jedną z najważniejszych cech tego primera jest jego zdolność do zapobiegania powstawaniu grudek. To absolutnie niezbędny element w arsenale profesjonalnych stylistek rzęs, które dążą do efektywnego i trwałego wykonania zabiegu przedłużania rzęs. Primer tworzy idealne warunki dla kleju, który zostanie wykorzystany do mocowania rzęs. Primer łagodny Noble Lashes jest niezwykle wydajny, wymaga jedynie niewielkiej ilości. Łagodny primer do rzęs dostarczany jest w plastikowej buteleczce o pojemności 15 ml.

  Jak działa primer do rzęs?

  Primer nakładamy na rzęsy po ich dokładnym oczyszczeniu i wysuszeniu. Pełni on rolę swoistej bazy podkładowej, zapewniając trwałą łączność między rzęsami naturalnymi a sztucznymi, dzięki klejowi. Nakładamy go przed przystąpieniem do zabiegu aplikacji rzęs. W skład primeru wchodzą m.in. woda, poliwinylopirolidon (PVP) oraz etanol. PVP to składnik o właściwościach wiążących, jego polimeryzujące się cząsteczki tworzą trwałe i spójne połączenie, gwarantując nierozerwalność między sztucznymi a naturalnymi rzęsami. Etanol w primerze pełni funkcję rozpuszczalnika dla PVP. W primerze Cleaner Łagodny marki Noble Lashes, ilość etanolu została zredukowana, dzięki czemu produkt jest delikatniejszy i bezpieczny nawet dla wrażliwych oczu.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo