Clavier

Lampa do paznokci hybryd żeli 48W z lustrzanym dnem Q1 Clavier

89,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89,00 .

SKU: 5904378555603
 • Opis produktu

  Lampa do paznokci hybryd żeli 48W z lustrzanym dnem Q1 Clavier

  Niesamowita Moc 48W i Podwójne Działanie UV/LED: ta lampa do paznokci Clavier Q1 to prawdziwa perełka na rynku! Z ogromną mocą 48W (zawierającą aż 30 diod!!!) zapewniającą wyjątkową trwałość Twoim hybrydom oraz podwójnym działaniem utwardzającym UV/LED o zakresie fal 365nm i 405nm, jesteśmy pewni, że Twoje paznokcie będą wyglądać niesamowicie.

  Sensor Ruchu i Timer: Lampa wyposażona jest w wbudowany sensor ruchu, który aktywuje się, gdy wkładasz dłonie i automatycznie wyłącza, gdy je wyjmujesz. Timer oferuje różne opcje czasowe: 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora lampa świeci nieprzerwanie przez 120 sekund. Tryb 99 sekund to stopniowe zwiększanie mocy lampy przez 99 sekund, idealny do pracy z żelami budującymi i aplikacjami wymagającymi długiego utwardzania.

  Białe Światło dla Komfortu Oczu: Nasza lampa emituje białe światło, które nie męczy oczu, zapewniając przyjemne i komfortowe doświadczenie podczas utwardzania paznokci.

  Szybkie i Skuteczne Utwardzanie: Lampa Clavier Q1 to lider w swojej klasie pod względem szybkości utwardzania. Już po 10 sekundach Twoje hybrydy będą gotowe, co jest znaczącą różnicą w porównaniu do standardowych lamp, które wymagają nawet 3 minut. To szczególnie ważne w profesjonalnych salonach kosmetycznych, gdzie czas to cenny zasób.

  Łatwość Obsługi: Nasza lampa posiada 30 równomiernie rozlokowanych diod, co gwarantuje równomierne i trwałe utwardzanie wszystkich paznokci. Jej lekkość i kompaktowe rozmiary pozwalają na zabranie jej wszędzie, gdzie tylko chcesz.

  Najwyższa Jakość i Trwałość: Clavier Q1 to nie tylko najlepsza lampa na rynku, ale także urządzenie o niebywałej trwałości. Wbudowane diody LED pozwalają na nawet 50 tysięcy godzin użytkowania. Lampa ma wbudowany zasilacz, co sprawia, że podłączasz ją bezpośrednio do gniazdka, bez potrzeby dodatkowego zasilacza.

  Wymiary lampy:

  • Lampa 48W
  • Wtyczka
  • Długość: 20 cm
  • Szerokość: 16 cm
  • Wysokość: 8 cm
  • Długość kabla: 120 cm

  Clavier Q1 to wybór profesjonalistów i początkujących w branży paznokciowej. Z tą lampą uzyskasz doskonałe efekty w rekordowo krótkim czasie. Dzięki jej innowacyjnym rozwiązaniom, Twój manicure będzie trwały i olśniewający. Zainwestuj w lampa Clavier Q1 i przekonaj się, jak rewolucyjne może być utwardzanie paznokci!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo