Thuya Nails

Lampa uv do paznokci kopułkowa LED Thuya

329,00  z VAT

Ilość

Lampa LED Thuya Dome została specjalnie zaprojektowana do użytku profesjonalnego. Gwarantuje szybką i skuteczną polimeryzację wszystkich produktów zgodnych z technologią LED. Dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji doskonale sprawdza się zarówno przy manicure jak i pedicure. Posiada automatyczny wykrywacz, który aktywuje diodę przy włożeniu dłoni i posiada 4 różne programy umożliwiające dostosowanie się do potrzeb każdej usługi: 10, 30 i 60 sekund oraz specjalny 90-sekundowy program z regulacją mocy w górę. Szczegóły: lampa LED. Niezbędny do suszenia żeli przy budowie paznokci. Jego parametry techniczne obejmują 27 żarówek ledowych i moc 48 W. Dla 110 V.

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 329,00 .

SKU: 8412751320399
 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo