Noble Lashes

Lash BIO Cleaner do rzęs i brwi Noble Lashes

45,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Profesjonalny Lash BIO Cleaner z różą Lash BIO Cleaner do rzęs wzbogacony wyciągiem z róży odżywia i pielęgnuje rzęsy. Innowacyjna kompozycja z ekstraktem z róży pomoże ci dokładnie oczyścić rzęsy przed zabiegiem przedłużenia rzęs.

  Profesjonalny BIO Cleaner do rzęs wzbogacony ekstraktem z rozmarynuPielęgnuje i oczyszcza rzęsy naturalne. Naturalny skład jest łagodny dla okolic oczu i nie powoduje podrażnień. Najlepiej sprawdzi się w niższej wilgotności powietrza.

  Profesionalny BIO Cleaner do brwi z naturalną kompozycją składników. Dokładnie oczyszcza i odtłuszcza brwi przygotowując je do zabiegu.

  Brow BIO Cleaner do brwi, dokładnie oczyszczaodtłuszcza brwi przygotowując je do zabiegu. Zawarte w nim naturalne składniki aktywne działają odżywczo na strukturę włosa wspomagając jego wzrost. Składa się w 99% z aktywnych składników pochodzenia naturalnego. Produkt testowany dermatologicznie. Nawilża, wzmacnia i odżywia brwi dzięki zawartej w nim kompozycji składników, takich jak wyciąg z rozmarynu.

  BIO Cleaner do brwi z rozmarynem

  Kluczem do sukcesu pięknie prezentujących się brwi po zabiegu jest ich poprawne przygotowanie. Odtłuszczenie i oczyszczenie brwi to etap, który często nie jest doceniany, a ma niebagatelne znaczenie dla powodzenia przeprowadzanego zabiegu. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Noble Lashes znajdziesz profesjonalny BIO Cleaner do brwi z ekstraktem z rozmarynu i naturalnymi składnikami, dzięki któremu barwienie brwi henną, microblading, czy makijaż permanentny będą łatwe i przyjemne.

  Działanie BIO Cleanera do brwi

  Profesjonalny BIO Cleaner do brwi stworzony został z myślą o oczyszczeniu skóry i jej odtłuszczeniu. Jest to produkt składający się w 99% z aktywnych składników pochodzenia naturalnego, co pozytywnie wpływa na kondycję włosa. Odżywcze składniki wspomagają wzrost włosa i pomagają w skutecznym przeprowadzeniu zabiegu. Polski preparat, który został oparty na naturalnej kompozycji i przebadany dermatologicznie, nawilża, wzmacnia i odżywia brwi. Jest także bardzo wydajny.

  Jak używać BIO Cleanera?

  BIO Cleaner dzięki innowacyjnej formule oraz wygodnej formie jest łatwy w użyciu, nawet przez osoby rozpoczynające swoją przygodę ze stylizacją brwi. BIO Cleaner stosuje się na uprzednio oczyszczone brwi i aplikuje przy pomocy aplikatorów bezwłókienkowych, które bezproblemowo usuną makijaż i zanieczyszczenia znajdujące się na skórze i włosach.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo