Plato Professional

OKULARY – LUSTERKA DO STYLIZACJI RZĘS Plato

145,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 145,00 .

SKU: 741370
 • Opis produktu

  Innowacyjne wielofunkcyjne okulary-lusterka do przedłużania oraz laminacji  rzęs – niezastąpione narzędzie każdej stylistki rzęs. Ich zastosowanie znacząco wpływa na precyzję wykonywanej aplikacji – pozwala ciągle kontrolować stylizację z każdej strony.

  Okulary należy stosować cały czas w trakcie wykonania zabiegu – najpierw usytuować na nos klienta  i skorygować lustrzane odbicie rzęs w okularach poprzez zmianę odległości okularów (bliżej lub dalej od oczu) lub zmienić kąt nachylenia okularów.  Eyelash glasses bardzo lekkie, niewyczuwalne dla klienta w trakcie zabiegu oraz wygodne w pracy stylistki, nie przeszkadzają podczas przedłużania rzęs. Oprócz tego, stosowanie Eyelash glasses pozwala stylistce łatwo i poprawnie miksować skręty na oku podczas przedłużania rzęs, a podczas laminacji – dokładnie wykładać naturalne rzęsy na silikonowe wałki.

  W lusterkach bardzo dobrze widać odstęp od powieki w każdym rzędzie, płynność przejścia rzęs w górnej linii, uskoki i wystające rzęsy, kierunek i równoległość każdej rzęsy, sklejki w rzęsach.

  Lusterko wykonane jest z wysokiej jakości lekkich materiałów: wytrzymałego plastikowego lustra i czarnej plastikowej oprawy z antypoślizgowym uchwytem na nos klienta. Urządzenie odporne na środki antyseptyczne, nadaje się do dezynfekcji.

  Okulary posiadają trwały plastikowy czarny pokrowiec, który niezawodnie chroni okulary przed wpływem zewnętrznych czynników.

  Do profesjonalnego użytku.

  Szerokość lusterka: 2,5 cm

  Długość całkowita: 10,5 cm

  Kolor: lustrzany, czarny

  Materiał: plastik

  Kraj: ChRL

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo