Plato Professional

Rzęsy sztuczne czarne Light Volume Platinum Plato Professional

77,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 77,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Platinum Plato Professional – Klasyczne czarne rzęsy Light Volume”:

  Stworzone z myślą o profesjonalnej stylizacji rzęs. Rzęsy są wykonane są z najwyższej jakości elastycznego włókna monofilamentowego, co gwarantuje doskonałą jakość i trwałość.

  Cechy Produktu:

  • Wysoka Elastyczność: rzęsy Plato charakteryzują się niezwykłą elastycznością, dzięki czemu nie wykręcają się i nie tracą skrętu. Pozostają w idealnym stanie przez cały okres noszenia.
  • Lekkość i Miękkość: Elastyczne włókno jest nie tylko wyjątkowo elastyczne, ale także lekkie i miękkie, co sprawia, że noszenie tych rzęs jest niezwykle komfortowe.
  • Intensywny Czarny Kolor: Rzęsy Platinum Plato Professional zachwycają głębokim pełnym czarnym kolorem aż do samych końcówek. Ten intensywny kolor dodaje wyrazu każdemu spojrzeniu.
  • Łatwe Zdejmowanie: Optymalna lepkość paska umożliwia wygodne zdejmowanie rzęs, co oszczędza czas i minimalizuje ryzyko uszkodzenia naturalnych rzęs. Dodatkowo, tworzenie kępek zarówno z paska, jak i w palcach jest szybkie i proste.
  • Wielorakość: Paletka zawiera aż 20 pasków rzęs o różnych długościach, od 5mm do 13mm, co pozwala na pełną dowolność w tworzeniu stylizacji. Rzęsy pasują do wszystkich metod tworzenia kępek.
  • Paski Krótkie i Praktyczne: Krótkie paski rzęs o długości 2mm są przymocowane do specjalnej srebrnej folii, co ułatwia ich przechowywanie i umożliwia łatwe oddzielanie pasków od siebie bez pozostawiania śladów.

  Platinum Plato Professional to marka, na którą możesz polegać, jeśli chodzi o jakość i innowacyjność w dziedzinie stylizacji rzęs. Rzęsy Light Volume sprawią, że nadasz oczom wyrazisty wygląd.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo