Rzęsy czarne Light Volume Platinum Plato Professional

Plato Professional

77,00  z VAT

szt.
Sprawdzam...
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Platinum Plato Professional – Klasyczne czarne rzęsy Light Volume

Stworzone z myślą o profesjonalnej stylizacji rzęs. Rzęsy są wykonane są z najwyższej jakości elastycznego włókna monofilamentowego, co gwarantuje doskonałą jakość i trwałość.

Cechy Produktu:

 • Wysoka Elastyczność: rzęsy Plato charakteryzują się niezwykłą elastycznością, dzięki czemu nie wykręcają się i nie tracą skrętu. Pozostają w idealnym stanie przez cały okres noszenia.
 • Lekkość i Miękkość: Elastyczne włókno jest nie tylko wyjątkowo elastyczne, ale także lekkie i miękkie. Noszenie tych rzęs jest niezwykle komfortowe.
 • Intensywny Czarny Kolor: Rzęsy Platinum Plato Professional zachwycają głębokim pełnym czarnym kolorem aż do samych końcówek. Ten intensywny kolor dodaje wyrazu każdemu spojrzeniu.
 • Łatwe Zdejmowanie: Optymalna lepkość paska umożliwia wygodne zdejmowanie rzęs, co oszczędza czas i minimalizuje ryzyko uszkodzenia naturalnych rzęs. Dodatkowo, tworzenie kępek zarówno z paska, jak i w palcach jest szybkie i proste.
 • Wielorakość: Paletka zawiera aż 20 pasków rzęs o różnych długościach, od 5mm do 13mm, co pozwala na pełną dowolność w tworzeniu stylizacji. Rzęsy pasują do wszystkich metod tworzenia kępek.
 • Paski Krótkie i Praktyczne: Krótkie paski rzęs o długości 2mm są przymocowane do specjalnej srebrnej folii, co ułatwia ich przechowywanie i umożliwia łatwe oddzielanie pasków od siebie bez pozostawiania śladów.

Platinum Plato Professional to marka, na którą możesz polegać, jeśli chodzi o jakość i innowacyjność w dziedzinie stylizacji rzęs. Rzęsy Light Volume sprawią, że nadasz oczom wyrazisty wygląd.

Profil:

C, CC, D

Grubość:

0,07, 0,10, 0,5

Długość:

8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, Mix 5-13mm

SKU: Brak danych

O marce:

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h