Staleks

Pęseta do brwi skośna TBC-20/4 STALEKS

29,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,00 .

SKU: 4820121591876
 • Opis produktu

  Kształt brwi ma znaczenie

  Sprawdź co oferuje staleks TBC-20/4

  • wąskie skośne krawędzie
  • wygodny do korekcji wąskich, cienkich brwi
  • niezawodna przyczepność do włosków o dowolnej grubości i smukłych krawędziach
  • zmniejszone ryzyko łamania włosów przy pełnym uszczypnięciu płaszczyzn roboczych
  • polerowana zewnętrzna strona powierzchni roboczych zmniejsza ryzyko uszkodzenia skóry, a tym samym zaczerwienienia pozabiegowego
  • wygodny chwyt dzięki ergonomicznej rękojeści z wyżłobieniami na palce
  • ręcznie ostrzone krawędzie robocze
  • stylowy, lakoniczny design
  • stylowe, przyjemne w dotyku satynowe wykończenie
  • stal nierdzewna klasy medycznej

  Współcześnie, gdy coraz więcej kobiet decyduje się na regulację kształtu brwi i popularne zabiegi  przedłużania i zagęszczania rzęs, dobrej jakości pęseta do regulacji brwi okazuje się niezastąpiona. Dobra pęseta do brwi bez wątpienia stanie się najlepszym sprzymierzeńcem każdej profesjonalnej kosmetyczki – pomoże okiełznać niesforne brwi lub ułatwi zabieg stylizacji rzęs. Z całą pewnością pęseta do brwi TBC-20/4 (T4-11-02) to obowiązkowe narzędzie w każdym dobrym salonie – niezawodnie posłuży przez długi czas, a renomowany producent będzie gwarancją najwyższej jakości sprzętu.

  Pęseta do regulacji brwi TBC-20/4 (T4-11-02)

  Dobra pęseta do brwi to niezastąpione narzędzie w wielu zabiegach, w których wymagana jest precyzja i delikatność.

  Charakterystyka:

  – pęseta wykonana została ze stali nierdzewnej klasy 12×17,

  – w niezwykle precyzyjny sposób chwyta wszystkie, nawet najmniejsze włoski,

  – ergonomiczny kształt sprawia, że dobrze leży w dłoni, a wgłębienie rączek dodaje pewności w jej utrzymaniu,

  – pęseta jest ostrzona ręcznie na ściernicy diamentowej, co sprawia, że końcówka jest ultra cienka i delikatna,

  – wymiary pęsety gwarantują jej uniwersalność i poręczność (długość pęsety: 95 mm, długość krawędzi roboczych: 3-3,5 mm).

  Made in Ukraine

  STALEKS

  Firma STALEKS została założona w Charkowie na Ukrainie w 1996 r. Aktualnie firma zatrudnia ponad 600 wykwalifikowanych pracowników. Codzienna produkcja wynosi ponad 6000 produktów, a roczna ponad 2 miliony. STALEKS eksportuje swoje produkty do 27 krajów na 5 kontynentach. Wytwarzane przez firmę narzędzia są dostępne w wielu byłych republikach radzieckich, w krajach europejskich, ale również w USA, Brazylii i Izraelu. Zakłady produkcyjne wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny wiodących marek amerykańskich, niemieckich, włoskich i japońskich. Zastosowanie najwyższej jakości sprzętu gwarantuje doskonałą jakość produktu i ułatwia realizację nawet najbardziej wymagających zadań technologicznych. Dlatego na przykład wszystkie operacje ostrzenia są dokonywane wyłącznie ręcznie. Stal nierdzewna pierwszego gatunku importowana z Hiszpanii jest używana do produkcji wszystkich instrumentów. Ten rodzaj stali jest wyjątkowo odporny na korozję i ma niezrównaną twardość, zapewniając długotrwałą ostrość. Firma podlega ciągłej ewolucji, która pozwala dostarczać tylko najlepsze rozwiązania klientom na całym świecie. Dziś na rynku są obecne dwie marki : STALEKS – instrumenty do użytku domowego i STALEKS PRO – profesjonalne instrumenty dla specjalistów od urody. Każda marka ma szereg serii produktów, które są stale rozszerzane o nowe modele instrumentów. STALEKS prowadzi nowoczesne zakłady produkcyjne w pełnym cyklu, w którym wszystkie etapy produkcji pozostają w rękach doświadczonych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Z roku na rok firma zwiększa produkcję i doskonali jakość produktu chcąc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo