Rarity Brows

Rzęsy Czarne Black Lashes – Gęsto tkane o głębokim kolorze Rarity

65,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 65,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Rzęsy Czarne Black Lashes – Gęsto tkane

  Szeroki wybór wariantów, podfoliowany pasek, idealnie podkręcone. Pokochaj stylizację rzęs na nowo!

  Rzęsy Rarity to niesamowita wygoda dla każdej stylistki. Gęsto tkane rzęsy o wysokiej porowatości w wielu wariantach sprawią, że Twoja praca stanie się łatwiejsza. W kasetce znajdziesz 16 jasnych, podfoliowanych pasków rzęs Rarity.

  Rarity Black są dostępne w różnych wariantach, co pozwoli Ci jeszcze łatwiej dopasować je do kształtu oka i oczekiwań klientki. Decydując się na ten model, wybierasz sztuczne rzęsy gęsto tkane, o wysokiej porowatości, kruczoczarne, idealnie podkręcone i umieszczone na jasnym, podfoliowanym pasku ułatwiającym aplikację. Możliwości wyboru obejmują profil skrętu (B, C, D, L, M), grubość (0,05 mm, 0,07 mm, 0,10 mm, 0,15 mm) oraz długość (7 mm – 13 mm lub mix), a także dostępne są również warianty koloru brown i black brown.

  Rzęsy Rarity

  Imponujące, gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet! Czarne i zalotnie podkręcone Rarity Black Lashes nadają spojrzeniu intrygującej głębi. Dopracowana forma sztucznych rzęs podnosi komfort i tempo ich aplikacji, co zdecydowanie ułatwi Twoją pracę i zwiększy zadowolenie klientek z końcowej stylizacji. Różne opcje wyboru pozwalają optymalnie dopasować konkretne rzęsy do wielkości i kształtu oka, a także do pożądanego efektu. Jasny pasek ułatwia odklejanie rzęs, a ich wysoka porowatość sprawia, że Klientka będzie cieszyła się wspaniałym wyglądem przez długi czas!

  *w kasetce ze skrętem M i L znajduje się 12 pasków rzęs.

  Wskazówka! Paski rzęs syntetycznych wyciągaj od dołu kasetki. Dzięki temu unikniesz problemu sklejających się rzęs.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo